Wpis z mikrobloga

ma ktoś tak, że pomimo wieku 25+ ma beznadziejną brodę z prześwitami i dziecięcą twarz? Jako 31 letni facet jestem dosyć niski 170cm a do tego mam babyface i zarost z prześwitami, tragedia i nie chodzi tylko o kontakt z kobietami ale także nie branie mnie na poważnie tylko jak dzieciaka. Z tymi laskami to śmieszna sprawa bo w przedziale wiekowym 16-20 miałem dwa dwuletnie związki, mój młody wygląd wtedy jeszcze był ok, ale im starszy jestem tym mniej mam opcji a wciąż wyglądam jak kido. genetyka to #!$%@?
#przegryw
  • 22
@marek-gi: możesz tylko i wyłącznie trochę dopakowac, ubierać się poważniej i resztę załatwić prezencja. Mam tak samo #!$%@? genetykę jak Ty, brak zarostu (mi tylko delikatnie wąsik rośnie) niski wzrost i na dodatek gęste włosy które siwieją.

Współczuje
@marek-gi: #!$%@? doczytałem później, jednak patriotyczne piwko zbyt zmniejszyło funkcje poznawcze.

To albo odpuść albo zostaw i czekaj aż wyrośnie dłuższa.
Jak zaczynałem studia 19 lvl to miałem kumpla co miał brodę gęstszą niż moje włosy na jajach. Genetyka.
Ale potem byłem u barbera, jak jeszcze miałem placki, to powiedział, żebym czekał. Przy dłuższej brodzie i odpowiednim cięciu będzie wyglądać lepiej. No chyba, że faktycznie masz kilka włosów na krzyż.
Z tymi laskami to śmieszna sprawa bo w przedziale wiekowym 16-20 miałem dwa dwuletnie związki, mój młody wygląd wtedy jeszcze był ok, ale im starszy jestem tym mniej mam opcji a wciąż wyglądam jak kido. genetyka to #!$%@?


@marek-gi: Podobnie mam. Niestety its over.