Wpis z mikrobloga

Kochani, nigdy nie obstawiałem meczów i nie grałem u żadnego bukmachera.

Jednak widzę, że MŚ w Qatarze się zbliżają, a ja chciałbym spróbować swoich sił i coś obstawić grając za stosunkowo niewielkie kwoty. W Polsce jest wielu bukmacherów, ale część z nich jest nielegalna.

Możecie mi polecić jakiegoś sprawdzonego? Czy bukmacherzy czymś się od siebie różnią, np. wysokościami prowizji, innymi kursami za te same mecze? Rozumiem, że w dzisiejszych czasach można obstawiać przez internet, ale czy z tego tytułu mogą pojawić się jakieś nieprzyjemne niespodzianki? Czy nie obawiacie się podawać numer własnego rachunku bankowego w internecie?

Zawsze bukmacherzy kojarzyli mi się z szemraną strefą działającą często na granicy prawa.

#bukmacherka
  • 3
@Glimpse0fTheFuture: Piszesz o numerze bankowym w momencie, kiedy musisz im wysłać zdjęcie przodu i tyłu dowodu osobistego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie no tak serio to raczej jest bezpiecznie. Co to znaczy małe stawki, jak do 10 zł to raczej różnice kursów nie zrobią Ci dużego odchyłu w wygranych. Ze sprawdzonych mogę polecić betclic, superbet i ewentualnie betfan. Jak chcesz zagrać typowo za darmo to ewinner i