Wpis z mikrobloga

Co 4 lata typowa zajawka przed mistrzostwami świata, a teraz? Nic szczególnego, nawet nie widać postów, reklam w telewizji, audycji, każdy ma to gdzies, dziennikarze nawet nie pompują balonika z reprezentacją Polski (treningi, przygotowania). Mierny mundial ;) #mundial #katar
  • 111
  • Odpowiedz
@belkot1122: Klimat zerowy, ciekawe jak będzie na trybunach, też pewnie pustki i kupiona niezainteresowana meczem publiczność. Ale przynajmniej petroszekle w FIFA się zgadzają
  • Odpowiedz
@belkot1122 To, że w reklamach w ogóle nie pojawia się mundial (coś przeoczyłem?) to już jest grubo. Widocznie firmy boją się złego PR-u "moja firma = krwawy mundial = straty finansowe". Bo w jakieś wyższe idee nie wierzę. Może następnym razem piłkarze trochę bardziej się zbuntują, bo jak tu w takich warunkach reklamować Blachotrapez?
  • Odpowiedz
@belkot1122: ty chyba internet i youtube omijasz. Na kanalch sportowych, meczykach co chwila wywiady z Michniewiczem, powołania i inne rzeczy. Potrzebujesz reklamy Tyskiego na TVN żeby czuć klimat?
Ja tam się nie mogę doczekać bo to co najważniejsze się nie zmienia - mecze.
  • Odpowiedz
@belkot1122: A mi to jakoś pasuje, będą po prostu kolejne ciekawe meczyki zamiast ligowego grania. Bez tej strasznej napinki już od końcówki kwietnia, analizowania każdej pierdoły, wyciągania z dupy wniosków. Plus u nas trenerzy nigdy nie potrafili tego okresu przygotowawczego przed mundialem dobrze przepracować.
  • Odpowiedz
@belkot1122: no i dobrze. Będzie mniej #!$%@? jak się zacznie. Sam mundial #!$%@?ąc od tego jakim #!$%@? była jego organizacja będzie wyglądać tak:

- piłkarze nie przystosowani do upałów
- 4 mecze dziennie od rana do wczesnego wieczora, więc żadnego siedzenia w knajpie od 18 do 24 nie będzie
- przez to i sam mundial będzie trwał znacznei krócej niż inne
- prawdopodobnie brak kibiców i atmosfery na trybunach (pamietasz te
  • Odpowiedz