Wpis z mikrobloga

Co 4 lata typowa zajawka przed mistrzostwami świata, a teraz? Nic szczególnego, nawet nie widać postów, reklam w telewizji, audycji, każdy ma to gdzies, dziennikarze nawet nie pompują balonika z reprezentacją Polski (treningi, przygotowania). Mierny mundial ;) #mundial #katar
  • 111
  • Odpowiedz
Albert Speer jr, syn nazistowskiego zbrodniarza wojennego, projektował stadiony na mundial w Katarze. Nic w związku z tym, taka tam ciekawostka.


@Sandrinia:

A syn Hansa Franka jest bardzo propolski. Te dwa przykłady tylko pokazują, że nie ma co oceniać dzieci po ,,dokonaniach'' rodziców.
  • Odpowiedz
@belkot1122: Ludzie umarli przy budowie tego stadionu to jeszcze ci co go kończyli byli traktowani jak niewolnicy. Nikt normalny nie wsadzi tam złamanego grosza żeby się ta inwestycja zwróciła. Ci co go będą pompować medialnie będą źle kojarzeni. Poza tym fakt jest taki, że idzie wigilia więc handel i tak już ma temat przewodni.
  • Odpowiedz
@falden:

nie ma co oceniać dzieci po ,,dokonaniach'' rodziców.


A gdzie oceniam? Przecież napisałam "nic w związku z tym, taka tam ciekawostka", nawet to zacytowałeś.

Zresztą wiem że nie ma ich co oceniać, niektóre z dzieci nazistów nawet wspierały organizacje charytatywne i pomagały rodzinom ofiar holokaustu.

Chyba tylko Edda Göring i Gudrun Himmler pozostały wierne zbrodniczym nazistowskim ideologiom.

Większość odcięła się całkowicie, niektórzy się zabili, niektórzy wysterylizowali...nie ma co oceniać i
  • Odpowiedz
A gdzie oceniam? Przecież napisałam "nic w związku z tym, taka tam ciekawostka", nawet to zacytowałeś.


@Sandrinia:

Przecież nie sugeruję, że to ty oceniasz. Pisałem ogólnie.

Wielu ludzi ma przecież tendencję do wypominania komuś pochodzenia (tak jakby sugerując, że dzieci to są jakieś klony rodziców lub dziadków). Przykłady potomków wielu zbrodniarzy pokazują, że to jest zupełnie bez sensu.
  • Odpowiedz
Masz specyficzne rozumienie zwrotu ,,znacznie krócej''.


@falden: masz rację, powinien doprecyzować, żę będzie się czuło, że jest krócej. Głównie przez te 4 mecze dziennie i krótszej przerwie pomiędzy rozgrywakami ligowymi a mundialem.
  • Odpowiedz
@placebo_: Oj tam, nadawanie na szybko obywatelstwa reprezentantom Serbii i inny europejskim przekoksom to przecież żaden wał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@falden:

Wielu ludzi ma przecież tendencję do wypominania komuś pochodzenia (tak jakby sugerując, że dzieci to są jakieś klony rodziców lub dziadków). Przykłady potomków wielu zbrodniarzy pokazują, że to jest zupełnie bez sensu.


Oczywiście że bez sensu, karanie dzieci za błędy ojców to patologia występująca tylko w zaczadzonych religijnie umysłach, na przykład tych, które spisały Biblię.
  • Odpowiedz
  • 31
@Mruvek

Potrzebujesz reklamy Tyskiego na TVN żeby czuć klimat?


No w zasadzie to tak. To, o czym mówisz mają ludzie w piłkarskiej bańce informacyjnej, którzy i tak te wywiady i kanały oglądają.
Przed większością mistrzostw, jakie pamiętam, zawsze entuzjazm piłkarski "przeciekał" do takich jak ja, którzy piłka się nie interesują. Etykiety Coli, chipsów, reklamy, billboardy, kupuj batony wygraj szklankę z Olisadebe. Na seans zaprasza oficjalny sponsor, kibicuj naszym piłkarzom #!$%@?ąc nasze jogurty.
  • Odpowiedz