Wpis z mikrobloga

Jak mdma przestaje dzialac to można normalnie wtedy już brać Mefedron? Ostatnio tak zrobiłem i żyje ale idk czy to fart był czy ocb niby piszą ze jedynym ryzykiem jest zespół serotoninowy ale wydaje mi się ze mała jest na to szansa #narkotykizawszespoko
  • 15
@Multiwitamina-_: niby nie muszę bo to był pierwszy raz z mdma i drugi w życiu z mefe, ale faktycznie, zrobiłem tak, ze pol piguły, godzina bez efektu, malutka kreska, zaczęło się robić bardzo fajnie i potem później dorzuciłem druga połówkę piguły po około 1,5-2h
No i jak zeszła piguła to z 1/3G mefe wywąchałem, teraz czytam ze to dość dużo
Idk co mógłbym poprawić na następny raz (już w ten weekend
MDMA z mefedronem działają synergistycznie. Nawet malutka kreska jakiegoś bk bardzo podbija fazę


@Multiwitamina-_: Z moich doświadczeń nie potwierdzam. Tzn. nie próbowałem w szczycie działania emki, ale jak już schodzi, to mef nie podbija u mnie. Raczej otrzeźwia. Jeśli coś pozwala przedłużyć fazę, to zioło, ale też lekko.

@idk_nvm: Ja brałem praktycznie za każdym razem po zejściu emki i nic się nie działo negatywnego, ale nikt Ci nie zagwarantuje, że
@jamtojest2: nie No imo było bardzo dobrze, doradzali mi nie brać od razu całej
Jeżeli można mieć fajniejsza fazę to właśnie po to zrobiłem ten post, żeby się o tym dowiedzieć :)

@Gzyro: bardzo pięknie powiedziane, ale możliwe, ze złe zrozumiałeś. Co w tym złego ze chce znowu wziąć Pixe na dobrej imprezie, kiedy minął miesiąc od ostatniej?
@idk_nvm: A to przepraszam jeśli tak.Ale obiecaj sobie już tam #!$%@?ć mnie, że od stimów to się trzymaj z daleka.
Ketony ci zniszczą głowę jak i krajuwa.A z emeczką to uważaj, nie za często bo styki popalisz.
Ja na szczęście nie dorastałem w towarzystwie stimiarzy i bardzo dobrze się stało.
@Gzyro: planuje max co twa tygodnie - preferably 3 przerwy między imprezami i max 6 imprez w roku. Wszystko zależy jak się ułożą eventy.

Co do mefe to ostatnio bardzo dużo o nich czytam i Mefedron wcale nie wyglada tak zle na papierze jeżeli chodzi o szkodliwość. Wydaje mi się, ze jak będzie porządna impreza techno/rave to wybrałbym właśnie Mefedron ponad alkoholem. Ale jak mówiłem nigdy nie brałem żadnych narkotyków poza
@idk_nvm: tylko pamiętaj, że w tych czasach jeśli bierzesz z niesprawdzonego źródła, a szczególnie z ulicy, to jest duża szansa, że to nie mefedron (4-MMC), tylko jakiś tańszy analog, typu 4-CMC, 4-MEC, 4-CEC. Każdy keton w innym stopniu działa na dopamine, serotonine, noradrenaline, no więc w miksie ze emką uważaj, bo jeśli dostaniesz kryształ będący mocnym releaserem sero, to po połączeniu większych dawek możesz dostać właśnie tego zespołu serotoninowego
@NotJakpon999: Będę miał na uwadze, faktycznie ryzykowne. A czy po organoleptycznym subiektywnym poczuciu, że emka zeszła - [ co raczej powinno mieć w mózgu odzwierciedlenie w postaci spadku sero (?) ] - nie powinno być to trochę bezpieczniejsze, żeby #!$%@?ć mefa? Ogólnie to znalazłem w necie opisy, że ludzie tak robili.
@idk_nvm: No w jakimś stopniu bezpieczniejsze będzie, tylko też jak będziesz już miał wyczerpane zapasy sero, to te bardziej serotoninergiczne ketony słabiej zadziałają. Chociaż no większość nie tylko samą serotoniną zalewa, więc powinno być git.