Wpis z mikrobloga

Ile masz lat i czy czujesz, że gry komputerowe są dziecinne? Czy traktujesz je jako coś naturalnego jak seriale/filmy? Czy są Twoją pasją, masz kolekcje gier, figurki? Zapraszam do dyskusji.
#gry #ankieta #pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski
login4znaki - Ile masz lat i czy czujesz, że gry komputerowe są dziecinne? Czy traktu...

źródło: comment_1668506343WGYHtubx7kfQnAPI2LFbQv.jpg

Pobierz

Ile masz lat?

  • 15-20 1.7% (76)
  • 20-25 16.4% (748)
  • 25-30 34.8% (1585)
  • 30-35 31.4% (1428)
  • 35-40 9.2% (419)
  • 40-45 2.9% (134)
  • 45-50 0.8% (35)
  • 50+ 2.7% (124)

Oddanych głosów: 4549

  • 157
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@hermetyczniee: Nie dziwi mnie, że jesteś #rozowypasek gdy piszesz takie pierdoły o grach które służą rozrywce.
Pisząc te głupoty o marnowaniu czasu i nauce widać, że leczysz kompleksy swojej głupoty.

Jak tam zaczynanie studiów w wieku 25 lat?
To jest dopiero strata czasu w wieku gdy ludzie już są po i budują kariery.
@sopelinho: Nie chce mi się wszystkich wołać wiec odpowiem tylko tobie xd

No generalnie OP pytał o opinie wiec ją wyraziłam. Dla mnie gry to strata czasu, #!$%@? w ceesa czy innego battlefielda to strata czasu. Przecież każdy ma inaczej.
Ja odpoczywam po pracy, robiąc inne rzeczy niż te które robię w pracy. Czyli tak- czytam książki, lubię się dowiadywać różnych rzeczy, wiec sobie odpalam youtuba, jakieś dokumenty przy okazji ćwicząc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@m0rgi: Ja tez jestem już po, dodatkowe studia to jedna z form spędzenia czasu inaczej niż #!$%@? w klawiaturke

Plusik za przejrzenie moich wpisów ( )

@hermetyczniee: Czyli widać, że coś słabo ci poszło gdy chcesz tam wracać.
Studia i to jeszcze w Polsce to jest dopiero strata czasu.
Tylko co tu osoba tak mało inteligentna, co rozgrywki od pracy nie potrafi odróżnić, może zrobić.
@m0rgi:
czy ty właśnie wszedłeś w karuzelę obrażania mnie, bo uważam, że gry są stratą czasu? xd
musisz mieć strasznie ciężko w życiu reagując w ten sposób na czyjeś odmienne zdanie. Masz w ogóle jakichś przyjaciół na żywo? Czy tylko tych co żeś ich nigdy na oczy nie widział? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@miniCZOLG: No właśnie ja tak nie mam. Po tych 10h poza domem, licząc dojazd do i z pracy, zostaje czas na jakaś aktywność fizyczną. jakieś spędzenie czasu z partnerem, znajomymi. Nim się obejrzysz jest 22. A jeszcze ogarnąć jedzenie na następny dzień, ogarnąć w mieszkaniu.
Ja po prostu się zastanawiam skąd ludzie mają ten czas żeby siedzieć po pracy przed kompem x godzin. Chyba, że się mieszka ze starymi i
@hermetyczniee:

jeśli ktoś jest dorosły i może robić cokolwiek a wybiera pykanie w CSa to jest zwyczajnie głupi


@m0rgi

Tylko co tu osoba tak mało inteligentna, co rozgrywki od pracy nie potrafi odróżnić, może zrobić.


@hermetyczniee

czy ty właśnie wszedłeś w karuzelę obrażania mnie, bo uważam, że gry są stratą czasu? xd


Uuu, zabolało p0lkę.
Tylko ona może wyzywać, nie dla psa kiełbasa. To ona jest tu inteligentem