Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak poprawić wygląd nieco cofniętej, niewyraźnej szczęki bez inwazyjnej operacji (pic rel)? Dostępne opcje to:

1) wstrzykiwanie hialuronianu (kosztowne, nieco inwazyjne, nietrwałe),
2) urządzenia do ćwiczenia (podobno mogą wywołać ból i pogorszyć zgryz, nie wiem, które są legitne),
3) lekki #makijaz (nie spotkałem się z jego zastosowaniami u mężczyzn, chętnie wypróbuję).

Czy coś pominąłem? Co warto wypróbować? Broda odpada, nie lubię i nie dam rady zapuścić.

#pytanie #ortodoncja #otrotropika #stomatologia #chirurgia #kosmetologia #kosmetyki #chirurgiaestetyczna #wyglad #medycyna #medycynaestetyczna #uroda #szczeka #zuchwa #twarz

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #637554413b9369737a5f4a6f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak poprawić wygląd nieco cofniętej...

źródło: comment_1668634568MZNulj5REBXiR7n8RCnJvD.jpg

Pobierz
  • 9
@hohohohoho: to skuteczne rozwiązanie działałoby w młodości
@AnonimoweMirkoWyznania: co do efektów to im lepsze chcesz osiągnąć tym bardziej musisz zaryzykować i pocierpieć. Najprostszym rozwiązaniem jest genioplastyka/implanty żuchwy. Z twojej listy żadnego rozwiązania bym nie stosował, idź na konsultacje do dobrego ortodonty/chirurga plastycznego/szczękowo twarzowego i powiedz mu o swoich dolegliwościach.Jak jesteś wystarczająco odważny to najlepszym sposobem jest lefrot1, bsso, genioplastyka, implanty żuchwy i kości policzkowych