Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, piszę pracę inżynierską na kierunku IT pod tytułem "Skuteczność Bootcampów w znalezieniu pracy jako programista - prawda czy mit".

Czy mógłby ktoś powiedzieć jaka jest szansa (o ile jest) na znalezienie takiej pracy? Każda informacja będzie ważna. Natomiast ankietowanych którzy mieli styczność z Bootcampem poprosiłbym o:

- status wykształcenia
- czy jesteś w trakcie Bootcampa / przerwałeś / ukończyłeś
- gdzie pierwszy raz słyszałeś o programowaniu
- co było głównym powodem, że chciałeś programować
- jakie poznałeś języki programowania
- jak długo szukałeś pracy (o ile znalazłeś)
- ile zarabiasz po Bootcampie jako programista
- czy ukończenie Bootcampa blokuje awans/podwyżki w pracy
- czy czujesz się dyskryminowany ze względu na ukończenie Bootcampa w porównaniu do kogoś kto ukończył studia IT?
- czy jesteś godnie wynagradzany?

mile widziane inne pytania / przemyślenia. Zawsze przydadzą się do pracy inżynierskiej (tak, jestem po szkole IT gotowania na gazie w Pierdziszewie gdzie nikt nie ogarnia programowania tak jak i wykładowcy, w związku z czym takie tematy przechodzą xd)

#pracait #pracbaza #programowanie #programista15k

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63756b9a3b9369737a5f4e02
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 67
@muchatse: wiadomo, zauważyłem to po moich nauczycielach zarabiających 3k PLN miesięcznie po 10 latach studiów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wykształcenie #!$%@? daje jak sam otwoerasz firmę w niszy gdzie idzie wyciągnąć fajny hajs
Przecież to nie jest żadna praca inżynierska, tylko typ się naczytał reklam bootcampów typu "zostań w rok juniorem 30k" i nie chce zapytać wprost, żeby nie zostać zjechany przez wykopowych programistów, że hurr durr tylko informatyka, więc sobie wymyślił taką legendę. Odpowiedzcie mu normalnie i można zamykać wątek.
@SupreminTHC: śmiejesz się ze swoich nauczycieli, choć to raczej bzdury i myślenie życzeniowe, że każdy z nich pracuje za 3k, a gdyby nie to, że trafiło ci się w branży w której można znaleźć pracę bez wykształcenia i w miarę dobrze zarabiać to byś pewnie machał łopatą no ale beka z innych xD
@AnonimoweMirkoWyznania:

- status wykształcenia

średnie

- czy jesteś w trakcie Bootcampa / przerwałeś / ukończyłeś

ukończyłem

- gdzie pierwszy raz słyszałeś o programowaniu

na bootcampie

- co było głównym powodem, że chciałeś programować

programowanie to moja pasja

- jakie poznałeś języki programowania

pajton

- jak długo szukałeś pracy (o ile znalazłeś)

msc po bootcampie juz mialem prace ;)

- ile zarabiasz po Bootcampie jako programista

#programista15k

- czy ukończenie Bootcampa blokuje
@salad_fingers

Taka z gatunku "ja plusów nie dostanę ale milion święcie oburzonych komentarzy do wpisu już tak"


Taa, ja to nazywam odwróconą zarzutką, bo wykopki zamiast plusować główny post to plusują pierwsze komentarze, które umieszczają wpis w gorących ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Coś jak w stylu wpisu "żona mnie zdradza, co robić" i pierwsze komentarze, które mają najwięcej plusów to "olej tę karynę miras" xD