Wpis z mikrobloga

@UmbertoDalleMontagne: takimi slowami to sie mozesz do rodziny odnosić. Obejrzalem obydwa. Leżą jeńcy i wyskakuje agresor. Rozstrzelac powinni tylko tego ostatniego. Reszta wg prawa jedt nietykalna
@Maszyb: bie wiem. Ale bym tego nie nagrywał. Xolnierz musi trzymać nerwy na wodzy.
@Hieronim_Berelek: nie. Tylko ich kolega powinien oberwac.

Ukraincy zaakceptowali kapitulację reszty i powinni ich od tego momentu chronić. A nie przeprowadzać egzekucję
nie. Tylko ich kolega powinien oberwac.

Ukraincy zaakceptowali kapitulację reszty i powinni ich od tego momentu chronić. A nie przeprowadzać egzekucję


@Pshybysz: a skąd w momencie gdy ich kolega zaczął strzelać, mieli wiedzieć czy następny z nich nie zrobi tego samego. W takiej sytuacji masz 2-3 sekund na podjęcie decyzji, wystarczy że jeden z nich zaczął by się ruszać i nie masz pewności czy właśnie nie chce do Ciebie i kolegów
ja tylko sie zastanawiam po jaki #!$%@? to nagrali i upublicznili. Przeciez teraz ruskie media będa miały taką pożywke dla swoich lemingów, że szkoda gadać.

Wystarczy tylko wyciąc 2 ostatnie sekundy z pierwszego filmiku, skleić obydwa do kupy i gotowe.

Nawet nie chcę myśleć co by się tutaj działo gdyby tak zmontowany filmik wrzucić na wykop...