Wpis z mikrobloga

@Pshybysz: Ale ty jestes głupi xD zawsze mi się podoba jak wykopki są specjalistami od taktyki wojennej, humanistami, programistami w jednym xD gościu zaczyna strzelać podczas poddawania się- to jest wojna my tez zaczynamy strzelać a nje „ej pobite gary stop, pytamy się reszty to od nowa czy chcą się poddać”. Włosi robili tak samo często podczas IIWŚ ze na początku biała flaga a jak się do nich zbliżali Brytyjczycy to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Stan_Dembinsky: o ile nie zginęli na drugi dzień to zginęli w wyniku strzelaniny, niestety w takim przypadku odpowiedzialność zbiorowa to jedyna jaka może zadziałać, jak się poddają to wszyscy, równie dobrze któryś z leżących mógł wykorzystać moment i przygotować granat by po wstaniu rzucić. False surrender to false surrender albo się poddajesz albo nie, jak odwalasz takie akcje to z miejsca nie jesteś jeńcem przykre, ale prawdziwe
@clickPLUS: ale ty jesteś głupi xD porównywać
dwie różne sytuacje. To co widzimy dzisiaj jasno przedstawia skapitulowanych żołnierzy wroga z minimalną szansą na reakcję i jednego, któremu odwaliło.
@Stan_Dembinsky: Ależ oczywiście. Ruscy zasługują na totalny #!$%@?. Ale jeżeli próbujemy ich dehumanizować (orki) i gniewamy się za minimalny odchył od naszych norm, a potem widzimy efekt egzekucji i cieszymy się z tego - to tak naprawdę wiele do tych orków nam nie brakuje. Szkoda, że wojujące dzieci klawiatury tego nie rozumieją
@Pshybysz: O jakiej egzekucji Ty piszesz? ruski klęczały nad dołem i dostali strzał w tył głowy? W momencie gdy jeden z orków zaczął strzelać Ukraińcy zaczęli walczyć o swoje życie i bardzo dobrze, że skończyło się stertą ruskich trupów
@Pshybysz: Po tym jak #!$%@? się z buciorami do suwerennego Państwa masz jakieś wątpliwości, że zasługują na totalny #!$%@?? A gdyby pijany typ wbił Ci na chatę, chcąc skrzywdzić rodzinę i powiedział 'tylko jakby co nie bij mnie za bardzo' to co, posłuchałbyś go?
@Pshybysz: Stawiam, że nie masz jeszcze 30 lat albo żyjesz pod kamieniem. Wnioskuję to po Twoich naiwnych komentarzach:
"Leżą jeńcy i wyskakuje agresor. Rozstrzelac powinni tylko tego ostatniego. Reszta wg prawa jedt nietykalna",
"musi trzymać nerwy na wodzy."

( ͡° ͜ʖ ͡°)
W teorii to brzmi pięknie i szlachetnie. W praktyce na filmie da się wyczuć napięcie i nerwowość (mimo rzewnej muzyczki), przyjrzyj się Ruskich jest dużo,