Wpis z mikrobloga

Fajna ta nowa reklama #oponeo.

Chłop chyba celowo trochę za późno hamuje na śniegu/oblodzonej nawierzchni/w złych warunkach przed przejściem z pieszym (od 00:15 min) i komentuje do współtowarzyszy podróży:

- spokojnie, wszyscy bezpieczni.

Tak, wszyscy, bulwo. xD

Kamera pokazuje wnętrze zatrzymanego już auta, gdzie niezabezpieczony pies (którego w scenie wcześniej zamknął w bagażniku, a pies nie miał szelek do zapięcia do pasów czy innego uchwytu) przewala się z bagażnika do kabiny przez oparcie kanapy.

No totalnie bezpieczni, a ten pies przy awaryjnym hamowaniu wmontuje się elegancko w przednią szybę albo złamie sobie kręgosłup o oparcie fotela? xD

##!$%@? #samochody #psy #motoryzacja #reklama ##!$%@? #polskiedrogi
ArchDelux - Fajna ta nowa reklama #oponeo. 

Chłop chyba celowo trochę za późno ham...
  • 6
@ArchDelux: Najpierw przeczytałem te bzdury i spodziewałem się dramatu w reklamie xD Pies w bagażniku nie musi mieć szelek, w cywilizowanych krajach stosuje się klatki ale wg mnie to przesada w drugą strone. Tutaj przecież jest wszystko OK.

Oddawaj mi 1 minute bo przywale (°°
@ArchDelux: reklama opon a ten o psie xD tak jakby każdy musiał być psiarzem i wiedzieć jak powinno się przewozić zwierzęta. Pies jest tam wciśnięty po to żeby rodzinka była bardziej "sympatyczna"
@Wincyyyyj: reklama reklamuje opony, ale opiera się na bezpieczeństwie i pokazuje pewne zwyczaje. Jakoś wszyscy są w pasach, pomimo że reklama jest o oponach, co nie? Piszę o psie i zaznaczyłem to w tagach, jeżeli tego nie rozumiesz to właśnie xD. Każdy ładunek powinien być zabezpieczony, pies również nie może latać po kabinie i każdy myślący opiekun psa wie, że podczas wypadku psa nic nie chroni. Stąd są pasy dla psów,