Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mrmydlo: ponad rok temu jak kupiłem mieszkanie to też miałem takie odczucie. Pierwszy wykończyłem, mieszkałem sam z jednym gościem w całym bloku. Ludzie się nie spieszą, kupują pewnie za gotówkę i trzymają. Ponad rok minął mam wrażenie że część mieszkań pusta.

Jednego sąsiada tylko znam i wymieniłem się numerami. Wszyscy totalnie obcy ludzie
  • Odpowiedz
  • 0
@mrmydlo

Nic nowego, dużo mieszkań stoi pustych latami, wykonczonych lub nie. Po prostu, bo przez ostanie kilka lat to działało idealnie - kupujesz na taniej kresce lub za gotówkę i trzymasz - żadnego wysiłku to nie wymaga a +10-15% rok w rok było ;)
  • Odpowiedz
@mrmydlo: jasna sprawa. Ale tak jak pisałem pierwszy miesiąc dwa zawsze jest spokój, przeprowadzają się najszybciej Ci co gdzieś wynajmowali i każdy miesiąc dla nich to zdublowany koszt kredyt + najem, pozostali tak za pewien czas się pojawiają Ciesz się spokojem XD
  • Odpowiedz
@mrmydlo no ja już mieszkam pół roku. Może połowa mieszkań ma remont ruszony. Mieszka z 25%
Z tego co widzę to ludzie czekają aż wszystko będzie gotowe, a mają 10 ekip każda od czegoś innego
  • Odpowiedz