Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xydtrz: u mnie szukali oszczędności i ostatnio wymyślili, że ogrzewanie hali wyłączą w piątek na popołudniowej zmianie. Pod koniec nocki prawie wszyscy pracowali w bluzach. Temperatura spadła o 10 stopni na 18.
@xydtrz przecież są limity temperatury, idziecie do behapowca albo kierownika, niech włącza ogrzewanie albo idziecie do domu, a po drodze do lekarza
@plazma nie mamy bhpowca na etacie. Kierownik ma wywalone bo u siebie ma farelkę i rzadko kiedy wychodzi a reszta współpracowników z mojej hali się grzeje gorzałą i w sumie to nie chcą wojny z biurem. Inni się boją odezwać.
@Andr3v
@xydtrz najlepiej kilkukrotnie zrobic zdjecie termometru i dodatkowo zgarnac pare osob aby zglosily to jednoczesnie. Jezeli wskazecie, ze notorycznie jest lamane wasze prawo to pomimo zaowiedzianej kontroli moga mu #!$%@? kare.. Bo w dniu kontroli spoko, ale sa dowody, ze wczesniej byla #!$%@?.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xydtrz: #!$%@?, to jak u mnie. Wczoraj na halach po 5 stopni było, a jeszcze zimy nie ma. Pracy szukam od roku i z moją chorobą nie chcą mnie nigdzie indziej przyjąć mimo że nie sprawia ona ogólnie kłopotów :(