Wpis z mikrobloga

@nitrochaser: krew mieć badaną 2 miesiące temu, mieć witaminę D na poziomie 25 przy jej suplementacji (wcześniej mieć na mniej niż 10), być na deficycie, ale jednocześnie mieć problemy z kompulsywnym jedzeniem, mieć kiepski metabolizm

@Saule: to dość zabawne, że z góry zakładasz, zupełnie mnie nie znając, że chcę łykać tabletki, bez żadnego ruchu, a te 3 szare komórki w mózgu nie podsunęły ci pomysłu, że może chciałbym to potraktować
@viciu03: no to za mało suplementujesz cwaniaczku ( ͡° ͜ʖ ͡°) dziennie co najmniej powinieneś z 16k UI przyjmować jeśli chcesz to podbić do sensownego poziomu
a wszystkie te supresanty apetytu to możesz sobie w buty wsadzić, no chyba, że zaczniesz brać amfetaminę albo opiaty
@krzat: a bo już tak mam ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet jeśli mam wyrobione zdanie na jakiś temat, bądź gdy coś mi się wydaje itd, lubię mimo wszystko znać opinie innych ludzi. Niekoniecznie po to, aby się nią sugerować, ale po prostu z ciekawości – by poznać punkty widzenia innych osób i argumenty, które za nimi przemawiają
@viciu03: Niczego o Tobie nie zakładam, po prostu podaję w wątpliwość skuteczność takich preparatów.

Jeśli ktoś ma całe życie problem z odchudzaniem i mimo ciągłych prób mu się nie udaje, gdzieś tkwi problem.


Co jeszcze nie znaczy, że magiczny preparat jest odpowiedzią. No ale możesz próbować. Ciekawe, czy efekt placebo też jest w stanie coś zdziałać w tym przypadku
@viciu03: Olej takie suplementy bo to głównie strata pieniędzy, ogarnij dobry plan treningowy i dietę.
Napisałeś, ze jesteś na deficycie ale masz problemy z kompulsywnym jedzeniem, ważne jest tez co jesz a nie tylko ile. Często znalezienie planu w internecie to za mało i warto zwrócić się do specjalisty
@DrGreen_2: byłem u dietetyków różnych. Jest jeden problem. Oni często, a nawet w większości zdecydowanej, korzystają z programów dietetyznyxh specjalnych, co mnie nie do końca przekonuje. Generują sobie jadłospisy, niby personalizują itp ale tak naprawdę jeśli nie znasz drugiej osoby chodzącej do tego samego dietetyka, nie jesteś w stanie wykryć czy np nie daje identycznych jadłospisów dwóm różnym osobom
Chyba tylko raz przez te lata spotkałem się z sytuacją, w której