Wpis z mikrobloga

Gdzieś pod koniec grudnia rok temu zacząłem sobie szukać fajnego zapachu bo od kilku lat psikałem się od święta adg i la male, które dostałem pod choinkę. Trafiło na cdnim parfum no i po pierwszej działce choroba arabska postępuje aż do dnia dzisiejszego. Kolejny był blue jeans i miał być już ostatni no ale jak widać asertywność nie jest moją mocną stroną ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jakbym miał zacząć od początku to był połowe zapachów #!$%@?ł i kupił zamiast tego 3-4 porządne flakony no ale to już raczej droga bez powrotu. Nauczka dla was mirki, że jakość>ilość.
#perfumy
Pobierz ebeebe123123 - Gdzieś pod koniec grudnia rok temu zacząłem sobie szukać fajnego zapac...
źródło: comment_1669556041Sz1vxfxu8HpBqTCUmCUZuL.jpg
  • 23
@wanderlust00: Najbardziej przypasowały mi prada amber, rasasi shuhrah, cdnim pure parfum, bois imperial i eau sauvage cologne. Najgorsze smrody to ambre noir (otwarcie mnie odrzuca potem sie robi fajny) i takie, których nie ma na zdjęciu bo sie pozbylem czyli joop homme, midnight oud. Więcej wskazać nie potrafie bo wszystko co mam na zdjęciu lubie i siedzi mi, a jak nie siedziało to dałem szanse i z czasem zaczeły mi się
@CatHater: Na allegro masz. Można założyć, że wszystko co tam mają jest legit bo nikt raczej nie podrabia zapachu za 30zł. W ciemno nie polecam no chyba, że tuscan leather/la yaquawam masz i ci siedzi to możesz zaryzykować. Jest bardziej słodki i mniej brudny no ale to cały czas ciężka skóra, która większość nosów odrzuci. Mimo to stosunek ceny do jakości ma bardzo dobry.
@ploki_juhy_rdeswa: nie zgodze się. Nie miałem styczności, ze starszymi batchami la yaquawam ale testowałem sprzed roku i jest średni mocno parametrowo szczególnie pod względem projekcji. @wanderlust00: połowa z tych zapachów to byłe/niedoszłe zapachy wykopka także można powiedzieć, że większość z tego co mam to coś o czym usłyszałem na tagu no i moge powiedzieć, że nie zawiodłem się chociaż to indywidualna kwestia i jednemu zapach się podoba a drugiemu #!$%@?.