Wpis z mikrobloga

@Zjedzon: Pamietam jak jeszcze będąc gówniarzem szukałem w internecie dziewczyny. Miałem kilka portali i praktyczne zero zainteresowania moją osobą, czasem jakiś kaszalot pisał.
Po kilku miesiącach stwierdziłem, że czas rozszerzyć swoją ofertę i dałem te same foty na portale dla gejów. W ciągu kilku minut mój telefon zmienił się w wibrator, co minutę nowa wiadomość xD
Hetero faceci mają w tych czasach przesrane, bycie bi albo homo to jak wygranie życia.
@Pukpukciuchcia: Ja próbowałem w drugą stronę i na Tinderze z gejami jako gej miałem dużo par z raczej normalnymi facetami, a jak przełączyłem na hetero, to miałem kilka par z dziewczynami dopóki mi się limit nie wyczerpał i nie chciało ode mnie wyciągnąć kasy na premium. Niestety facet hetero serio ma przerąbane w appkach randkowych.
@lagi_mozgu

Raz że można podbudować sobie samoocenę


To wy heterycy jacyś kurde super piękni musicie być, że tak do was wszyscy piszą ( ͡º ͜ʖ͡º) Bo mnie To np. geje mają głęboko w dupie. Od lat jestem sam choć bardzo próbuję kogoś poznać. Może muszę zostać hetero i potem znowu wrócić? (ʘʘ)

dwa nauczyć się rozmawiać, poznawać nowych ludzi


Zazdroszczę Ci optymizmu (
@Zralok:
Zazdroszczę Ci optymizmu ( ͡º ͜ʖ͡º) rozmowy w stylu "a czy p?", "mobilny" czy "opciongne tera wrzeszcz" to często max na który można liczyć xd - oj tak, na zachodzie to wyglada inaczej.
To wy heterycy jacyś kurde super piękni musicie być


Jestem bi i od lat mam chłopaka XD
Po prostu zawsze wyglądałem bardzo młodo i byłem bardzo chudy, laski takich nie lubią, za to wśród chłopaków miałem ogromne powodzenie i dlatego odpuściłem kompletnie relacje damsko męskie. Teraz to nawet nie wyobrażam sobie być z kobietą XD

rozmowy w stylu "a czy p?", "mobilny" czy "opciongne tera wrzeszcz"


No tak to wygląda, ale jak