Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mireczki jakie są #gry podobne do #lego city undercover na #nintendoswitch ? Moje dzieciaki właśnie ją skończyły i powiem sam jestem zachwycony, GTA dla dzieci, otwarty świat fajne misję, spora zlonosc świata, super. Z gier lego chłopaki skończyli tylko lego ninjgao, ale ta jest znacznie gorszą, krótka, sporo ekranów ładowania etc... chciałbym im na święta kupić coś podobnego do tego city by mogli razem grać, jakieś pomysły?
#nintendoswitch
Volter - Mireczki jakie są #gry podobne do #lego city undercover na #nintendoswitch ?...

źródło: comment_1669659260CWD5iCCyzYhLWmvlRRT1xh.jpg

Pobierz
  • 10
@Volter: w sumie wszystkie gry z Lego są prawie na jedno kopyto, więc zależnie od tematyki, co lubią, może z Jurrasic Park coś albo z Marvela? Omijaj tylko Lego Worlds - kupa straszna. Wszędzie jest coop, po prostu czasem fabułą jest lepsza, czasem gorsza.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fizzly: ale czy któraś z nich też ma otwarty świat? Mam wrażenie że dzięki temu chłopaki tak dobrze bawili. Nie jest taka liniowa wtedy, nie tylko samo klepanie misji, ale mogą sobie polatać po mapie jak mają 20 min na granie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Volter: niestety, ale LEGO Undercover to jedyna gra w takim stylu ze stajni Lego() Sam się dziwię, czemu nie wypuścili Dwójki tej gry, zmarnowany potencjał niestety:-( Gra wyszła w 2013 roku i naprawdę mogli by się pokusić o ciąg dalszy.
@Volter: Marvel super Heroes, grałem z ziomkiem i było super. Otwarty świat, ogromna ilość postaci do odblokowania ewentualnie LEGO World's ale tutaj lepiej samemu przeczytać opis bo nie jest to klasyczny tytuł LEGO.