Wpis z mikrobloga

@takiMirek29 dla mnie nie. Tak jak sporo osób mówi o wyjątkowej przyjemność na temat seksu po narkotykach, u mnie jest odwrotnie i wolę zdecydowanie na trzeźwo. Znaczy na trzeźwo... jestem w ciągu na opio, ale dla mnie to jak trzeźwość. A po emce czy innych kryształach to w ogóle jestem aseksualna. Brzydzi mnie dotyk. Bo seks na stimach kojarzy mi się z jakimiś zwierzętami. A dla mnie najbardziej wartościowy jest taki z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@takiMirek29: heroiny balbym sie sprobowac zeby nie #!$%@? sobie zycia, MDMA jest super(jak nie przesadzasz), fajne do pogadania ze znajomymi czy z kobita, do posluchania muzyki, jest fajna euforia i empatia. Probowalem tez kiedys mefedron i w sumie czulem sie jak bog, bardzo przyjemnie, ale raczej bym nie polecał w jakiś publicznych miejscach bo wydaje mi się że mocno może być widac że jesteś pod wpływem. Zanim cokolwiek bys chcial wziac
@takiMirek29: wg mnie chemseks(seks po dragch) jest przezajebisty, fakty jest to swego rodzaju zezwierzęcenie o, którym pisze @Xwolf66 ale to już cecha osobnicza, w zależności co kto lubi. Co do kwestii seks vs ćpanie mogę wypowiedzieć się na własnym przykładzie że po kilku związkach dość szybko się zaczynałem nudzić tą drugą osobą, a ćpanie jakoś zawsze mi się podobało więc (czym pewnie zaskoczę większość tutaj zgromadzonych) wybrałbym ćpanie - co do
@Dr_Plagi co do tego nudzenia się druga osoba, może po prostu nie trafiłeś na odpowiednią? Miałam dwa wieloletnie związki i w żadnym z nich nie czułam znudzenia, a wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że im dłużej z kimś jestem tym lepiej. Oczywiście trzeba też o to dbać. No chyba, że u Ciebie to nie kwestia osoby, a po prostu tak masz, ale można się zastanowić
@Dr_Plagi Tez ciekawe jest u mnie to, że pomimo tego jak cholernie kocham ćpanie, zawsze miłość stawiam ponad to. Taka trzeźwa miłość jest najpiękniejsza bo ćpanie odbiera cały jej urok i sprawia, że staje się jakas "brudna". Tak to odczuwam. Być może trzeba trafić na tą odpowiednią osobę, a może to tylko ja mam zbyt romantyczne podejście XD
@takiMirek29: Dla mnie odpowiedź jest oczywista - gdyby seks był przyjemniejszy od heroiny to heroiniści zamiast brać to by go uprawiali ( ͡° ͜ʖ ͡°) w dodatku mocne opiaty likwidują praktycznie popęd i jakiekolwiek zainteresowanie. tą sferą. Opiowraka poznasz po braku zainteresowania relacjami romantycznymi i cielesnymi.