Wpis z mikrobloga

Mirki znalazłem najbardziej rakową community i tag na mirko - #nintendoswitch xD

Chłop kupił se konsolę i to śmieszne kółko do ćwiczeń. Pyta o jakieś fajne tytuły do ogrania na początek i otrzymuje odpowiedzi jak na #elektroda

temat wałkowany w kółko (xD)

jest tyle gier, że nie wiem na jaką listę czekasz (listę xDDDDDDDDD)

obserwuj promocje i buduj bibliotekę (xDDD)

switch ma tyle gier, że listę (zaś ta lista xD) byś całą noc czytał

na switcha robi się listę top100 gier, a nie kilka tytuł na krzyż (XD)

jak żeś taki mądry to poleć mi grę na steam CZEKAM (xD) może z jedną trafisz (WTF XD) gdy nie masz pojęcia w co gram (WTF2)

myślisz, że jesteś pierwszy co się pyta w co grać? kto tu sobie robi jaja z kogo? (XDDDDDDDDDDD)

ludzie na tagu grają w multum gier, kupują gry na premierę (WOW :O) po prostu wiedzą w co chcą grać a konsola jest cudowna (XDDD)

przychodzi bolok (że ja xD) i MUSI (xD) pytać w co grać gdy sam nie powiedział co lubi i jeszcze ma pretensje do innych (kamieniowanie rozpoczęło się od razu XDDDDDD)


Jeśli na tagach #ps4 #ps5 podobno jest/był syf to nie wiem jak to nazwać. Niebiescy kulturka, ktoś nabywa konsolę "fajnie", "witaj w gronie", "ograj to i to na początek". A tu? Dwóch Mireczków mi napisało nieironicznie po 3 tytuły (obeszło bez LISTY) xD

#bekazpodludzi #heheszki
mentari - Mirki znalazłem najbardziej rakową community i tag na mirko - #nintendoswit...

źródło: comment_1669747808jBAfzs6SN7hCI832GCh6Bg.jpg

Pobierz
  • 28
Jeśli na tagach #ps4 #ps5 podobno jest/był syf to nie wiem jak to nazwać. Niebiescy kulturka, ktoś nabywa konsolę "fajnie", "witaj w gronie", "ograj to i to na początek". A tu? Dwóch Mireczków mi napisało nieironicznie po 3 tytuły (obeszło bez LISTY) xD


@mentari: mordo xboxowcy z psowcami potradią się wyzywać na tagach a ty tutaj jakąś alternatywną rzeczywistość budujesz.

Dużop osób na tagu switcha to też trolle wchodzący tlyko by
ale spróbuj coś skrytykować od sony na #ps5 ¯_(ツ)_/¯


@Fiktorianin: przeciez duza czesc tagu #!$%@? sony za glupie pomysly albo bezczelne dojenie hajsu z dokladka wyjebki na wszystko, chyba czytamy dwa rozne tagi, to ze jest kilku fanbojow nie znaczy ze kazdy daje sie ruchac po same bile z usmiechem (niektorzy przy tym sie smuca xD)
mordo xboxowcy z psowcami potradią się wyzywać na tagach a ty tutaj jakąś alternatywną rzeczywistość budujesz.


@Kryspin013: mordo ze zrozumieniem to ty czytaj. Inna kwestia wojenki miedzy platformami, a inna to normalne pytanie we "własnym" gronie, prawda?