Wpis z mikrobloga

Mirki znalazłem najbardziej rakową community i tag na mirko - #nintendoswitch xD

Chłop kupił se konsolę i to śmieszne kółko do ćwiczeń. Pyta o jakieś fajne tytuły do ogrania na początek i otrzymuje odpowiedzi jak na #elektroda

temat wałkowany w kółko (xD)

jest tyle gier, że nie wiem na jaką listę czekasz (listę xDDDDDDDDD)

obserwuj promocje i buduj bibliotekę (xDDD)

switch ma tyle gier, że listę (zaś ta lista xD) byś całą noc czytał

na switcha robi się listę top100 gier, a nie kilka tytuł na krzyż (XD)

jak żeś taki mądry to poleć mi grę na steam CZEKAM (xD) może z jedną trafisz (WTF XD) gdy nie masz pojęcia w co gram (WTF2)

myślisz, że jesteś pierwszy co się pyta w co grać? kto tu sobie robi jaja z kogo? (XDDDDDDDDDDD)

ludzie na tagu grają w multum gier, kupują gry na premierę (WOW :O) po prostu wiedzą w co chcą grać a konsola jest cudowna (XDDD)

przychodzi bolok (że ja xD) i MUSI (xD) pytać w co grać gdy sam nie powiedział co lubi i jeszcze ma pretensje do innych (kamieniowanie rozpoczęło się od razu XDDDDDD)


Jeśli na tagach #ps4 #ps5 podobno jest/był syf to nie wiem jak to nazwać. Niebiescy kulturka, ktoś nabywa konsolę "fajnie", "witaj w gronie", "ograj to i to na początek". A tu? Dwóch Mireczków mi napisało nieironicznie po 3 tytuły (obeszło bez LISTY) xD

#bekazpodludzi #heheszki
mentari - Mirki znalazłem najbardziej rakową community i tag na mirko - #nintendoswit...

źródło: comment_1669747808jBAfzs6SN7hCI832GCh6Bg.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Dante27: pisze ze swojej perspektywy, kilka razy już - w moim mniemaniu merytorycznie - krytykowałem jakieś tragicznie antykonsumenckie praktyki sony, to często dostawałem odpowiedzi, które można podsumować do:

nie zesraj się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yeloneck: ojej no ileż? tak jak pisałem, na wielokrotnie bardziej popularnej PlayStation takie pytania o wiele częściej. Jak komuś się nie chce odpowiadać to olewa temat. Nigdy nie spotkałem się na tamtym tagu z taką toksycznością (we własnym gronie) jak tu. Nie miałem problemu żeby od czasu do czasu napisać komuś "gry do coopa z różową"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
pytanie co ograć na początek pada trzy razy w tygodniu, szybciej przewinąć tag niż pisać taki wysryw


@skarpetyodyna: nie martw się o mój czas, poradziłem sobie nie korzystając z rakowiska w pierwotnym wpisie. Ten post z kolei nie miał na celu szukania gier tylko beki z toksyczności frustratów. Co powiesz o takich gościach, którzy doktoryzują pod krótkim pytaniem o gry bez merytorycznej odpowiedzi tylko wysrywami od rzeczy? Zamiast po prostu olać
  • Odpowiedz