Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#ekspresdokawy #kawa #kawatime

Czesc. Pacjent to saeco 8917.

Byl problem bo ekspres nie widzial bloku. Mikrowylacznik byl juz wyrobiony i zamienilem go, na ten co jest przy trybach/kolkach. Teraz ekspres widzi blok, ale nie robi kawy - zmieli ja, ale nie poda jej do gory, a w momencie jak leci woda, to leci ona do tacki. Jedna kawe udalo sie zrobic po zamianie mikrowylacznikow. Pytam bo jestem aktualnie w pracy, a chcialbym miec jakis zarys na co zwrocic uwage jak wieczorem do trgo siade.
  • 34
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kulek1981: poskladane. Mikrostycznik udalo sie ogarnac stacjonarnie. A to ze woda z dysz nie leciala to wina tegi ze poskladalem na opak to cos co podaje wode na zaparzacz. Teraz juz leci, ale ledwo ledwo. W trybie goracej wody prawie w ogole nie leci.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Stachu90: mam inny ekspres i nie przypominam sobie nic podobnego u mnie, a rozebralem go juz w calosci i juz jest poskladany.

@Kulek1981: wyczyscilem weze, wyczyscilem przeplywke i do weza co idzie bezposrednio do pompy strzykawka podawalem wode, potem potrzaslem pompa, dmuchnalem do weza i poskladalem tyle zeby odpalic... i odpalilo, dziala. Kawa wypita. Problemem jest teraz nieszczelnosc bo jak sie kawa zrobi, to slychac ze spuszcza sie cisnienie z