Wpis z mikrobloga

Moja kobieta mi podeslala taki screen, tez mamy 6 miesiecznego bajtla i zadne z nas nie widzi nic zlego w takim zachowaniu faceta. Niezle #!$%@? babsko, ciekawe czy tez jest taka madra jak trzeba zarowke w aucie wymienic albo zamocowac listwy przypodlogowe. Alfa i omega sie znalazla, ktorej pewnie jedynym zyciowym osiagnieciem jest urodzenie dziecka.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #rodzicielstwo #madki pewnie #blackpill
bartek555 - Moja kobieta mi podeslala taki screen, tez mamy 6 miesiecznego bajtla i z...

źródło: comment_1669827287qcrFtxEXqqEyivGPtdsvp2.jpg

Pobierz
  • 27
@moll: Co jest zlego w pytaniu co kupic w sklepie? Ja pytam za kazdym razem, bo moze sie cos skonczylo czego nie zauwazylem, albo rozowa chce cos nowego, albo ma ochote na zjedzenie czegos innego. No z dzieckiem to nic dziwnego, ze sie pyta, bo pewnie gosc #!$%@? w robocie i nie do konca ogarnia rozklad dnia bajtla, a dla niej to jest jedyne zajecie, wiec troche #!$%@? empatii.
@bartek555: dlatego oboje siebie warci. Bo jak baba odstawia takie cyrki, to facet powinien jej w żołnierskich słowach wyjaśnić, że jak ma iść na zakupy, to ma dostać do ręki listę zakupów, bo on w domu nie siedzi i nie kontroluje stanu zapasów.

Za to jeśli pani chce zaangażować pana w rozkład dnia bajtla to przydział obowiązków - sama mu melduje co zrobione, co do zrobienia i za ile. Albo ustalenie
@moll: i tak i nie.
Zaraz będzie: "widziały gały co brały".
Ale tutaj brakuje zrozumienia się obu stron i to sławne "domyśl się".

Jak facet idzie na zakupy to wystarczy dać listę. On nie musi wiedzieć co się skończyło. Może żona potrzebuje podpasek, ale o tym trzeba mówić.
Ona zajmuje się bombelkiem i dyryguje facetem. Nie wytłumaczy, nie porozmawia, tylko nakazuje.
@lexico: tutaj to oboje sobie utrudniają. On też mógłby powiedzieć czego oczekuje, jeśli ma pomagać z jakimiś czynnościami. Chyba że liczy, że jak będzie sierotą zarzyganą, to ona sobie odpuści i sama będzie robiła wszystko
liczy, że jak będzie sierotą zarzyganą, to ona sobie odpuści i sama będzie robiła wszystko


@moll: ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Facet sobie musi radzić ( ͡ ͜ʖ ͡)
@moll: jak na początku pokaże, że umie, to go żona zajedzie przez kilka kolejnych lat.
A tak to on ponarzeka, postęka, zrobi kilka awantur i na tym się skończy.
Nie tylko kobiety potrafią się dobrze ustawić w małżeństwie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@lexico: miło jeśli to nie chodzi o ustawiania się kosztem drugiej strony. Bo jak się ludzie zaczynają ustawiać kosztem drugiej strony, to ani miło ani sympatycznie, ani do dotrzymania przysięgi małżeńskiej w kwestii "do śmierci" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ciekawe czy tez jest taka madra jak trzeba zarowke w aucie wymienic albo zamocowac listwy przypodlogowe.


@bartek555: A ta twoja kobieta to od dzieciństwa zainteresowana macierzyństwem i miała wiele dzieci już wcześniej, jak mąż tej gościówy samochodów itp?

To gówniane porównanie, obydwoje może się nauczyć zajmowania się dzieckiem tak samo, bo zaczynają właściwie w tym samym momencie bez poprzedniego doświadczenia.

Jak komuś pasuje taki układ to OK, ale jak ktoś robi