Wpis z mikrobloga

#mecz #reprezentacja
Dla dzbanów mówiących, że liczą się wyniki a nie jakość gry. Po co oglądacie mecze, zobaczcie sobie tylko na tabelki i zwalcie do tego konia xD Ja oglądam piłkę dla jakości, akcji, rozgrywki. Jeśli polska miałaby dojść do finałów stylem gówna to co to za rozrywka z oglądania, dupę sobie mogę tą tabelką podetrzeć bo po takim widowisku nic innego nie zostanie
  • 55
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brzychczy:

no a my dostaliśmy dwa śmieszne karne.


No ten z Meksykiem to top beka, a powiedz mi który z tych karnych miał jakikolwiek wpływ na wynik? Bo brak wykluczenia dla Casha dał nam zwycięstwo.
  • Odpowiedz
@Kleki_Petra: nie miał bo dobrze graliśmy, w tym przypadku konkretnie bramkarz ale to taka sama część drużyny jak każdy inny gracz.

Fakt jest taki, że trochę z niczego nasi rywale dostali dwie bardzo dobre szanse i je zmarnowali.

brak wykluczenia dla Casha dał nam zwycięstwo.


Tego to nie wiesz, jak wykopki zaczynają gadać o tym co stało się w alternatywnej rzeczywistości by obronić swoje stanowisko, to wiadomo że #!$%@?ą głupoty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brzychczy:

Tego to nie wiesz


Zawodnik którego nie powinno być na boisku zaliczył kluczowe podanie przy golu. To że wygraliśmy tylko i wyłącznie dzięki temu błędowi arbitra jest dowiedzione.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nietopies: o dobre. Ja też nie pamiętam stylu Egiptu z 2018 więc racja, styl nie ma znaczenia.
A nie, czekaj, ja nie jestem Egipcjaninem, to dlatego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brzychczy: stary. nastawienie defensywne a gra defensywna to też inne kwestie. Przecież argentyna w drugiej połowie jak dzieci ich robiła, jakby słupki na rozgrzewce stały. Po prostu taki wynik starczał argentynie, gdyby musiała wygrać 5:0 to by wygrała

@NoToTenTego: ponoć Argentyna specjalnie tak grała - oni i tak mieli pierwsze, a kolejny gol by dawał awans Meksykowi
  • Odpowiedz
@Shatter: no to skoro Meksyk niby taki lepszy od nas to po co mieliby to robić? Meksykanie bardziej zmęczyliby ich przeciwników w drodze do finału

Argentyna sobie odpuściła atakowanie bo 2-0 to bezpieczny wynik, przy 1-0 wciąż jest ryzyko że akurat coś Polakom #!$%@?, pójdzie jedna dobra laga i Lewy coś z nią zrobi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brzychczy: po to, że Argentyna nie lubi byłego już trenera Meksyku, który był trenerem Argentyny i nie było tam kolorowo?
Przecież dzisiaj już media obiegło info z rozmowy Messiego z trenerem, gdzie mu powiedział przy 2:0, że jeszcze jeden gol i Polska wylatuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brzychczy: nie wiem co to za teoria spiskowa, skoro hiszpańskojęzyczne media lubują się w podsłuchiwaniu o czytaniu z ruchu ust, a teza powstała po tym, jak wypłynęła w mediach xd
  • Odpowiedz
@Brzychczy co ty gadasz Messi by mógł nam strzelić jeszcze 1000 bramek jakby chciał!!! XD

wyk0pki są głupie, Argentyna tak bardzo nie chciała strzelić bramki że Kiwior ratował głową z linii a Lautaro #!$%@? strzał za strzałem xD

Po prostu oszczędzali siebie ale wykopkom nie przetłumaczysz
  • Odpowiedz