Wpis z mikrobloga

#mecz #reprezentacja
Dla dzbanów mówiących, że liczą się wyniki a nie jakość gry. Po co oglądacie mecze, zobaczcie sobie tylko na tabelki i zwalcie do tego konia xD Ja oglądam piłkę dla jakości, akcji, rozgrywki. Jeśli polska miałaby dojść do finałów stylem gówna to co to za rozrywka z oglądania, dupę sobie mogę tą tabelką podetrzeć bo po takim widowisku nic innego nie zostanie
  • 55
@NoToTenTego: Dla walki, nastawienie defensywne nie oznacza braku wysiłku w ogóle, nie da się wyjść z grupy bez walki. Polska kadra w obu meczach w których była mocno nastawiona na defensywę (z Arabią coś tam pograli) mocno starała się utrudniać życie przeciwnikowi i ja to doceniam, może dlatego że sam zawsze miałem zadania defensywne jak grałem w piłkę czy w kosza xd
nastawienie defensywne a gra defensywna to też inne kwestie


@NoToTenTego:Skoro u nas taka kicha w defensywie to Meksyk mógł nam coś strzelić, przecież tam też było nastawienie defensywne.

Z Arabią zobiliśmy lepszy wynik niż ofensywnie nastawione Argentyna i Meksyk

gdyby musiała wygrać 5:0 to by wygrała


Może tak, może nie. Może w Euro 2016 odpadlibyśmy już w grupie gdybyśmy wylosowali inną grupę. Jeśli Meksykowi ten awans należał się bardziej niż nam,
@Brzychczy: przecież meksyk prawie nam wpakował pare bramek, cudem nie trafili. Do arabi to każdy podszedł na luzie i takie efekty, my jako jedyni byliśmy zesrani to może dlatego coś zrobili sensownego. Bo wiedzieli, że z argentyną będzie 0 pkt.
@Brzychczy: I nie interesuje mnie porównywanie meczy, to że ktoś gra słabo to nie znaczy że nasi mają mieć usprawiedliwienie. Widać, że też dla ciebie typowo wynik się liczy. Polacy mogli by w 11 stać w obronie ale to by ci nie przeszkadzało bo wynik xD
@FerdekM: dokładnie, jakby zagrali normalnie i wyszli to by ludzie pamiętali, że pierwsze wyjście z grupy na MŚ od lat, a tak tym bardziej będą pamiętać, że grając taki #!$%@? antyfutbol psim swędem wyszliśmy bo Argentyna chciała #!$%@?ć Meksyk, a Czesiek zabronił faulować bo się kartki będą liczyć :D