Wpis z mikrobloga

Co ma ten klip do jej znajomości teatru i kunsztu aktorskiego?


@SirSherwood: A kto napisał, że ma?

Jeśli ona autentycznie nie potrafi zrozumieć, iż budynki mają swój kształt ze względu na użyteczność a nie patriarchalną symbolikę/męską dominację w przestrzeni publicznej/jakiś inny wykwit feministycznych nauk to mam prawo podejrzewać, że rzeczywistość trochę jej odjechała i raczej nie powinna zarządzać czymkolwiek.

Aktorem/znawcą teatru wciąż może być dobrym i niech
  • Odpowiedz
@archubuntu: Równie dobrze ktoś tak może powiedzieć o religijnych osobach ¯\_(ツ)_/¯ Nie uważam, że powód wiary w coś powinien ludziom zabraniać obejmowanie stanowisk menadżerskich. Gdyby rozmawiali o pozycji w sektorze budownictwa/architektury to co innego, ale to stanowisko nie ma wpływu na to co tu powiedziała.

A kto napisał, że ma?


To po co wsadzasz tą informacje o jej byłej pracy?
  • Odpowiedz
Równie dobrze ktoś tak może powiedzieć o religijnych osobach


@SirSherwood: Gdyby ktoś próbował tłumaczyć kształt budynków wolą Jezusa to miałbyś powód, żeby powiedzieć to samo. Nie jest problemem jej znajomość symboliki, tylko to, co przy jej pomocy próbuje uzasadnić.
  • Odpowiedz
@archubuntu: Za pomocą Jezusa próbują tłumaczyć znacznie więcej niż tylko kształt budynków (który też jest tłumaczony za pomocą jezusa). Nie ma znaczenia co próbuje uzasadnić, tak jak powiedziałem wcześniej. Gdyby jakiś dyrektor teatru mi próbował uzasadnić, że ziemia ma 6 tysięcy lat, bo Bóg ją stworzył to by mnie to nie interesowało czy jest dyrektorem teatru czy też nie.
  • Odpowiedz
Gdyby jakiś dyrektor teatru mi próbował uzasadnić, że ziemia ma 6 tysięcy lat, bo Bóg ją stworzył to by mnie to nie interesowało czy jest dyrektorem teatru czy też nie.


@SirSherwood: Może gdyby to był inny kontekst, to bym się z Tobą zgodził (prywatna rozmowa, danie świadectwa w jakimś kreacjonistycznym kościele). Tutaj Pani jest zapraszana do radia w kontekście jej zwolnienia z teatru.

Jeśli nie potrafi sobie wyobrazić, w jaki sposób
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@archubuntu: ciekawe co powie o lesie który też pnie się do góry, stoją wysokie drzewa, grube i cienkie czasami zakrzywione. Też symbolika fallusa? xD
  • Odpowiedz