Wpis z mikrobloga

@Klozapina: Zapalenie nerwu kulszowego, neuralgie i inne dolegliwości od kręgosłupa są bardzo bolesne i uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Nie wiem czy da się udowodnić ich symulowanie bez specjalistycznych badań. Następnie nadciśnienie, problemy ze wzrokiem lub słuchem, uszkodzenie błędnika, czyli zawroty głowy i utrata równowagi, problemy z oddychaniem - niestety dla tych ostatnich wystarczy proste badanie by zweryfikować. Ogólnie to te szkolenia są od lat prowadzone i każdy chłop mógł dostać wezwanie. Tylko
@duduq: Dzięki Miras, akurat przy rwie kulszowej nie robią na NFZ specjalistycznych badań, przynajmniej mojej babci i tacie nikt nigdy nie robił.
Miras, jest co histeryzować. To przymus. Nie każdy ma ochotę, żeby "walić wódę z nowymi kolegami", nie każdy też zresztą może pić. Dla mnie zmuszanie ludzi do takich rzeczy jest nieludzkie i nie boję się tego, jak on dostanie wezwanie. Nie jestem przekonana co do tego, czy ci zmobilizowani
@vieniasn: Nie przejdzie, podawanie się za kobietę nie przechodzi nawet w prywatnych firmach na stypendia tylko dla kobiet. W państwowych dokumentach tym bardziej.
@Klozapina: Na wykopie mało kto to popiera. Po prostu mężczyźni zdają sobie sprawę, że urodzili się mniej ważni, a w sytuacjach bez wyjścia często żart jest dobry dla rozładowania atmosfery
@Klozapina: jak byłem w wojsku w 2007 roku to też przychodzili na takie ćwiczeia, chłopy w różnym wieku i tak dalej. I co tam robili? mieli wywalone jajca na wszystko, schodzili zjeść, później na wyrku poleżeli. Mieli swoje piętro i robili sobie co chcieli. Tak to wyglądało kiedyś, a teraz? nie wiem, ale pewnie podobnie. Ciężko zmusić ludzi gdzie jeden jest gruby, drugi stary a trzeci krzywy żeby robili to co
Jeszcze jedno - przeraża mnie, ilu niebieskich w tym wątku i w ogóle na tagu popiera ten obowiązek. Jak ma w tym kraju być lepiej?


@Klozapina: to są w większości nieudacznicy, którzy nic w życiu nie osiągnęli i dla nich zostanie głupim trepem to awans społeczny. Do tego dryga im kindybał na myśl o tym, że mogą do czegoś kogoś zmuszać, bo w prawdziwym życiu są nikim i nikt się ich