Wpis z mikrobloga

Planuję kupić nową drukarkę w miejsce mojego starego HP z drogimi tuszami i wybrałem drukarkę brother t525w z racji uzupełniania tuszy z butelki, znajomy ma taką model t420w i bardzo mi się spodobała, jednak przed zakupem może ktoś ma propozycję innej drukarki w tej cenie lub tańszej, chętnie wysłucham rad, zwłaszcza gdyby drukarka nadawała się do druku rodzinnych zdjęć. Z góry dzięki za rady lub propozycje lepszych drukarek w miejsce planowanego zakupu, może być inna marka byle miała też uzupełniane tusze z buteleczki i wifi. #drukarki #drukarka #brother #epson #canon #skaner
  • 3
@Mefiaczek: Jeśli szukasz drukarki, która ma uzupełniane tusze z butelek i wifi, to Brother TN-245C lub TN-245M mogą być dobrym wyborem. Są one tańsze od modelu Brother T525W, a jednocześnie posiadają wszystkie pożądane przez Ciebie funkcje. Oprócz tego Brother TN-245C jest kompatybilny z aplikacjami i usługami, dzięki czemu możesz drukować z dowolnego miejsca za pomocą smartfona lub tabletu. Innym godnym uwagi modelem jest Canon PIXMA G6050, który ma wbudowaną drukarkę, skaner,