Wpis z mikrobloga

Czy ktoś tutaj kupuje regularnie w Carry i może mi wyjaśnić co się u nich odwala z rozmiarówką?? Od 2017 roku miałem rytuał. Przychodzę do ich sklepu stacjonarnego, biorę z wieszaka gacie z napisem 34/32 albo 36/32 Skinny płacę i wychodzę. Zawsze było dobrze. Ostatnio nie wiem co porobili ze swoją ofertą, ale stacjonarnie nie byłem w stanie znaleźć tego co od lat kupowałem. Wszedłem więc na ich stronę, wyszukałem, zamówiłem, (nawet była promocja), przyszło. Z napisem Skinny Fit i wszystko za małe. Zgłosiłem na infolinii pomyłkę zamówienia, pani przeprosiła, poinformowała, że nie mają procedury wymiany, a promocja już się skończyła, więc będę musiał jeszcze raz złożyć zamówienie już w cenie regularnej. No to zwróciłem, zamówiłem jeszcze raz, przyszło i znowu 3 pary gaci Skinny Fit. Czy ktoś wie o co tu chodzi? Fason Skinny został zlikwidowany i zastąpiony przez Skinny Fit? Czy może są dwa obcisłe fasony, ale przy pakowaniu doszło 2x do takiej samej pomyłki? Sprawdzałem na ich stronie, ale nigdzie nie figuruje coś takiego jak Skinny Fit, wszędzie spodnie są opisane jako Skinny. Dlaczego więc ciągle dostaję spodnie w fasonie Skinny Fit? Zadzwonię oczywiście jeszcze raz na infolinię, ale może ktoś tutaj już przerabiał ten problem?
  • 1
Aha, już widzę. Po przyłożeniu starych spodni do nowych, rozmiar identyczny, ale skład inny. Bawełny 99% Elastanu 1%. A kiedyś Bawełny 86% Elastanu 2% i jeszcze Poliestru 12%. Przejrzałem na szybko sklepy i nie widzę żadnej alternatywy. Jedynie w C&A są jeszcze spodnie, które mają 2% Elastanu plus domieszki czegoś innego. A Carry, H&M i Wrangler wszędzie po jednym. Co tu się odwala???