Wpis z mikrobloga

kurde ale dałem sie wystrychnąć na Dudka...

Pisze dwa dni z jedną laską, ale tak intensywnie. I wydawalo mi sie że nie chodzi jej o ruchanie, a o jakąś relacje. I jak zapytala czego szukam na tinderze, "czy ukladu/relacji/znajomosci" to sądząc ze tego wlasnie oczekuje - napisalem ze bardziej relacji, chociaz znajomosc tez nie zaszkodzi. Potem jescze dopytala "czyli zadne FBW/ONS?" i odpisalem "Nie". Potem dopytalem czy ona szuka jakiejs relacji, a ta "zdecydowanie nie, nie nadaje sie do tego"...
Ale spaliłem. Moglem niby napisac ze jestem na wszystko otwarty, ale pomyslalem sobienwtedy ze uzna mnie za jakiegos ruchacza, a wydawalo sie ze nie jest panną lekkich obyczajów.

#tinder #podrywajzwykopem
  • 25
@lexico: A Ty jak odpowiadasz w takich sytuacjach albo jak byś odpoweidział gdbyś dostal takie pytanie i nie bylbyś pewien czego chce ta druga osoba?
@lexico: Wcześniej tak robiłem, mowiąc ze jestem otwarty na rozne opcje czy cos w tym stylu, a z drugiej strony odpoweidz byla ze zadne fwb je nie interesuje. Tutaj po dwoch dniach intensywnej rozmowy bylem bardziej pewny ze na chce dluzszej relacji, a wyszło calkiem na odwrót

To jak powiedzialbyś do 21 lat a jak do 28 latki :P
@essos: to co piszą w opisach, to nie zawsze prawda ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Do 25-26 lat to chcą się ruchać, później szukają związku.

Nie mów, że jesteś otwarty na wszystko, tylko, że zależy jak się rozwinie znajomość. To jej dajesz decyzję.
Na co te testy na przyklad?


@essos: czy nadajesz się na ONS/FWB. Bo jak widać do związku Ciebie nie chciała.

Intensywne pisanie ze mną 2 dni mogło być jakimś testem?


Przede wszystkim czy dajesz atencje i jaki masz styl komunikowania się. Chciała Ciebie poznać by sprawdzić, czy będzie problem jak się otworzy i "otworzy".
@lexico: Tylko że ona mi chyba nie odpisuje przez to że napisalem że chce relacji, wiec musze jej oznajmić ze jednak nie. Tylko pytanie jak to napisac
@lexico: Nie bedzie chciała bo mysli ze chce z nią isc w relacje. Nie po to mi nie odpisuje, zeby sie umawiać. Może lepiej "zmieniłem zdanie":P? Albo "No dobra, z Tobą mógłbym wejść w FWB", albo "Możemy przetestować to FWB"