Wpis z mikrobloga

@kiera1 No i co z tego że ktoś na tym oszczędza jak jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Nikt Ci nie karze z tych kas korzystać. Wyobraź sobie że większość młodych ludzi woli sobie samemu skasować produkty w pustej kasie samoobsługowej niż stać w kolejce jak debil. W ogóle to nie wiem na #!$%@? to pisze jak pewnie trolujesz.
@Erk700: cały recykling nie ma sensu, jeśli chcemy dbać o środowisko to trzeba produkować mniej śmieci, wprowadzić system opakowań wielokrotnego użytku. Kompletnie zmienić dystrybucje wielu produktów. Oczywiście nic takiego się nie stanie bo producenci żywności, chemii domowej, małego RTV nigdy się na to nie zgodzą wiec mamy recykling który jest drogi za to nieefektywny.
ziom sortowanie się dzieje w większości automatycznie, dajesz się ruchac jakiemus bysiowi co weźmie od ciebie 120zl, ty zrobisz pracę jego pracownika a on jeszcze potem sprzeda bele plastiku i zadowolony xD ekologii w tym zero, czysty zysk dla znajomych królika


@ButtHurtAlert: po pierwsze sortowanie pozwala, przynbajmniej w dużej części, ograniczyć zanieczyszczanie odpadów, bo w jednym worku nie znajdzie się makulatura, torebka po herbacie i resztka oleju. Zanieczyszczony odpad nie nadaje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kiera1: Kasy samoobsługowe to mega udogodnienie i oby w sklepach 80% kas z taśmami przeznaczyli na te uber wynalazki.

Jeśli lubisz stać w kolejkach za starymi babami co szukają drobnych to sobie stój. Ja wolę szybciej sobie ogarnąć małe zakupy w bezobsługowej.
@kiera1: #!$%@? ;-) Ja je lubię, szczególnie te Biedronkowe, Lidlowe (te nie są w każdym Lidlu) które działają dobrze w odwrotności do takiej Stokrotki w której kasy są tak upierdliwe i awaryjne że kompletnie nieużywalne. Dlaczego? Bo zupełnie inny sort ludzi idzie do samobsługowych. Do takiej z kasjerką zawsze ciągną stare baby co pchają wózkiem, próbują się wpieprzać w kolejkę i jeszcze mają k... focha jak im się zwróci uwagę. A
@kiera1: dla mnie są zajebiste- kasuję sobie i pakuję w swoim tempie, nie muszę z nikim wchodzić w interakcje, zazwyczaj są szybciej dostępne (mniejsze kolejki), mniej stoję bezczynnie.
Rozumiem, że nie każdemu to pasuje, ale mi bardzo.
@kaaban: zrozum ze recykling sam w sobie to ślepa uliczka. Chcemy dbać o środowisko- musimy przestać produkować śmieci. Powinnismy skończyć z butelkowaniem plastikowym. Powninies mieć swoich kilka szklanych butelek i je uzupełniać. Koniec z pojemnikami na szampony, pasty, wszystkie kremy itp. Recykling to pudrowanie trupa. To jest tak jakbyś twoje dziecko miało sraczke i mu dokładał coraz większe pampersy zamiast dać mu dobrej jakości żywność.
@kaaban: zrozum ze recykling sam w sobie to ślepa uliczka. Chcemy dbać o środowisko- musimy przestać produkować śmieci. Powinnismy skończyć z butelkowaniem plastikowym. Powninies mieć swoich kilka szklanych butelek i je uzupełniać. Koniec z pojemnikami na szampony, pasty, wszystkie kremy itp. Recykling to pudrowanie trupa. To jest tak jakbyś twoje dziecko miało sraczke i mu dokładał coraz większe pampersy zamiast dać mu dobrej jakości żywność.


@kanciak12: To co postulujesz nie