Wpis z mikrobloga

@abudabi1: największy problem z blacharzami to 'panie tego to mi się robić nie opłaca' 'taniej inny samochód kupić'. Na serio ciężko znaleźć dobrego blacharza, ale zazwyczaj Ci, co są dobrzy to mają dość długie kolejki do siebie.
@abudabi1: Po kosztach w krakowie? Tak szczerze to tylko aso. Mechanik mietek za wymianę jednego przewodu hamulcowego gumowego chciał ode mnie 650zł + części.
Naprawa niedziałającego wentylatora w renault? - mechanik chciał 1400zł aso zrobiło za free w geście handlowym.
Rozrząd w 10 letnim aucie? Mechanik chciał 1400zł + części aso zrobiło za 1200 ze wszystkim i jeszcze umyli auto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@abudabi1: jak po kosztach to poza krakowem. My mielimy 2 progi do zrobienia, poszlismy do polecanego blacharza na mistrzejowicach - wycenil na 3000 za próg. Zapytalismy w miejscowosci rodzinnej rozowej blacharza - 3000 za oba ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@abudabi1: polecam zietek warsztat, zanim zacznie robić to zadzwoni, przedstawi koszty, nie kręci na paragonach i fakturach. Nie wiem tylko czy zajmuje się blacharka, ale możliwe, że tak.