Wpis z mikrobloga

Ej skoro wojsko mnie, zwyklego cywila moze sobie powolac kiedy chce na miesieczne spanie w namiocie, sranie w lesie i #!$%@? szyszek, to rozumiem, ze w czasie pokoju moge sobie rowniez wziac na przeszkolenie do swojej firmy jakiegos trepa i kazac mu zrobic jakis refactor kodu, albo testy porzadne dla systemu w koncu napisac? Prawda ze tak jest? Moge mu nawet rzucić swoja miesieczna stawke, to mu najwyzej w wojsku wyrownaja w dol do tych 3k na reke.

#!$%@?ć ten kraj.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 8
  • Odpowiedz
@pawelczixd: ludzie ktorzy z wlasnej woli ida do wojska maja z tego tytulu oprocz wyplat przerozne przywileje, przydzialy mieszkaniowe, wczesniejese emerytury itd. To wszystko jest utrzymywane z min moich podatkow, a ci idioci i tak nie potrafia sie sami zajac obrona kraju tylko musza mnie prosic o pomoc. No to skoro tak, to fair by bylo gdybym ja ich tez mogl o pomoc poprosic, kiedy mi sie spodoba, na 30 a
  • Odpowiedz
@kontos_stelio: znaczy ja nie bronie tych ćwiczeń. Dla mnie wg militaryzacja kraju podczas gdy jesteśmy w NATO to po prostu robienie polityki na strachu. PiS zawsze w to umiał. Bardziej chodzi mi o porównanie prywatnej firmy do instytucji wojska x d
  • Odpowiedz