Wpis z mikrobloga

@Wera94 płacę 1750 na dwójkę dzieci. Ona dostaje 2x500 plus, mops dorzuca sie do czynszu. Wydatki na opłaty to około 1000zł. Ona nie pracuje a ma na paliwo, na wycieczki, na kosmetyczki. Wygląda jak karykatura bo ma 100kg nadwagi i myśli, że farbując włosy schudnie. Ma blisko 2 tys miesięcznie na wydatki i z tego sie utrzymuje. Wiem, że takie życie to wegetacja ale jej sie to podoba. Normalni ludzie idą do
@Zarzutkkake: Nie lepiej ci wziąć dzieci do siebie i nawet opiekunkę wynająć? #!$%@?, ze tak drożej ci wyjdzie, darmozjada pozbędziesz dochodu, a jak się postarasz to i komornika jej załatwisz za alimenty xD
@Reezu chciałem, to nawet jesteśmy po badaniach w ozss. Koniec końców Sąd pozbawił mnie praw. Ja obecnie tylko robie sobie notatki, aby za jakiś czas uderzyć argumentami bo ona sobie nie radzi. Zamiast dzieci dać ojcu aby pobyły ze mną to zostawia swoim rodzicom. Jej matka jara szlugi przy otwartym oknie i dzieciak wiecznie chory. Przez pewien okres czasu dawała mu syropy na alergie a potem zwalała wine na przedszkole. Teraz syn
chciałem, to nawet jesteśmy po badaniach w ozss. Koniec końców Sąd pozbawił mnie praw. Ja obecnie tylko robie sobie notatki, aby za jakiś czas uderzyć argumentami bo ona sobie nie radzi. Zamiast dzieci dać ojcu aby pobyły ze mną to zostawia swoim rodzicom. Jej matka jara szlugi przy otwartym oknie i dzieciak wiecznie chory. Przez pewien okres czasu dawała mu syropy na alergie a potem zwalała wine na przedszkole. Teraz syn potrzebuje
na vikop jak zwykle mizoginia to może warto przytoczyć też dane) z tego roku które podają że ok 270tys ojców nie płaci zasądzonych alimentów.


Mają robić za bankomaty? Ilu z tych ojców ma zasądzone kwoty z dupy i/lub jest ofiarą alienacji rodzicielskiej?

Nie na darmo zdecydowana większość kobiet walczących o prawo do aborcji nic nie mówi o prawie do aborcji prawnej dla mężczyzn - bo równouprawnienie najlepsze jest, kiedy jest takie nierówne.
@eloyard xD tak, macie robić za bankomaty jak zrobiliście dzieci bo to też wasza odpowiedzialność, i tak mniejsza niż codzienne wychowanie, zaspokajanie wszystkich potrzeb fizjologicznych i emocjonalnych małego człowieka która spada w większości na matkę. Rodzicielstwo jest trudne nawet w dwójkę, robienie tego samemu - nie wyobrażam sobie. A facet jeszcze chce aborcję prawną sobie zrobić, od już istniejącego dziecka xD nie ma tak dobrze, amigo.
@koteria: nie na darmo w cywilizowanych krajach powstała reguła "no taxation without representation". Za alienację rodzicielską minimum jakie powinno być to zawieszenie alimentów. Zapewnieniu dziecku kontaktów z obojgiem rodziców, to też jest odpowiedzialność i powinna być egzekwowana karnie. Jakie konsekwencje prawne w rzeczywistości ponoszą w Polsce matki manipulujące dziećmi o odcinające je od ojców wbrew prawu?

Kontynuując temat odpowiedzialności - jaką odpowiedzialność za zrobienie dziecka ponosi kobieta w sytuacji w której