Wpis z mikrobloga

@Okospok0 dla mnie to idealne rozwiązanie jak trzeba zjeść coś z dwulatkiem - będzie bez intensywnego smaku więc dziecko nie będzie marudzić, przy okazji umiarkowanie zdrowo. Co jak co, ale w UK jest mnóstwo o wiele lepszych miejsc gdzie można dobrze i smacznie zjeść.
@Okospok0 a poza tym to polecam szukać lokalnych perełek. Owszem, będąc w centrum handlowym w obcym mieście ciężko taką znaleźć, ale dzięki google maps udało mi się trafić na świetny kebab robiony przez starego Kurda z prawdziwego mięsa (a nie gotowca), serwowanego w samodzielnie robionym chlebie czy Indusa serwującego w małej restauracji przy dworcu masala dosa które smakowało jak w Goa. Jak jesteś w obcym mieście, jest sobota, nie masz telefonu a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Okospok0: czesto lokale typu Ask Italian, Berro Italia czy inne takie robia fajne promki w tygu za 3 course 15f. W Nando nie wydaje mi sie zeby jakies takie fajne promocje byly poza karta klienta i odznakami. W zwykly weekend zgoda prawdopodobnie cenowo podobnie do innych
@Okospok0 Zależy od lokalu, w Hornchurch przed remontem mieli wspaniałe żarcie, w innych przeważnie przynajmniej przyzwoite.

Kanada-Ya ma bardzo dobre żarełko. Mnie z kolei Wagamama nie smakuje za bardzo, natomiast Itsu ma przyzwoite gyozy (chociaż wiadomo że domowe lepsze) i pyszne miso.

German doner kebab na miejscu bywa bardzo dobry, polski styl niemieckiego kebaba, ale w dowozie to przeważnie aberracja.

Pizza Pilgrims mi bardzo smakowała (naprawdę pikantna nduja!), Natomiast Pizza Express to