Wpis z mikrobloga

@Blinddy: Większość kibiców chce zostawić Michniewicza. Zobacz na komentarze pod wywiadel dla TVP Sport. Na Michniewicza uwzięli się dziennikarze. Powie, że Krychowiak jest spoko - łeee, trener się nie zna. Powiedziałby, że Krychowiak jest zły - łeee, jak trener po mundialu może być tak nielojalny wobec swoich. I tak w koło macieja. Prawdą jest, że Michniewicz na koniec nie wytrzymał presji i ciśnie wszystkich wokół - ale jako trener miał potencjał,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
ale jako trener miał potencjał, by teraz styl gry rozwijać, bo juz mecz z francją pokazał, że jakiś pomysł może na to mieć.

@SRzeyamlon: XDDD Od kiedy oglądasz piłkę, skoro twierdzisz, że w meczu z Francją my mieliśmy jakiś wypracowany pomysł?

Niebywałe jakie my mamy niskie oczekiwania jako społeczeństwo, żeby być zadowolonym z porażki 1-3, z jedynym golem po karnym w 92 minucie
@Beeercik: przecież zanim przyszedl nie mielismy wielkich oczekiwań na mundial. Nagle okazuje sie ze bycie w top16 to malo, gdy dopiero sie o wyjscie z grupy prosilismy. Mysle ze dlugo tam nie pobędziemy. Pilke ogladam 25 lat, ale nic to nie znaczy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SRzeyamlon: No ja miałem oczekiwania, że nie będziemy najbrzydszą/najgorszą drużyną na turnieju i nie zostały spełnione.

Zostawienia Michniewicza chce 'większość kibiców', bo większość kibiców piłkę ogląda 4 razy w roku jak puszczą mecz na TVP i nie wiedzą jak wygląda naprawdę dobra gra.

Przecież w meczu z Francją mirki spazmów dostawały jak na początku 3 razy udało nam się wymienić 4 podania bez straty na połowie przeciwnika

'Czy to jeszcze Polska?'
No ja miałem oczekiwania, że nie będziemy najbrzydszą/najgorszą drużyną na turnieju i nie zostały spełnione.


@Beeercik: rozne mozna miec opinie, ale jesli chcesz pluć dla plucia to dyskusja nie ma sensu.