Wpis z mikrobloga

@Davidozz: Bo kanony piękna się zmieniają i na dzisiejsze standardy Brad Pitt nie jest szczytem przystojności. Kiedyś w modzie byli tacy napakowani mężczyźni, ale dziś w cenie są raczej drobniejsze sylwetki (jak już to z lekkim zarysem mięśni). Dlatego też ten chłopak ze screena na dzisiejsze standardy naprawdę nie jest przystojny.
@Mijun: Po prostu nie wpisuje się w obecne kanony piękna. To tak jak kiedyś mega wychudzone kobiety były w modzie, a teraz fajnie jak kobieta ma tyłek (oczywiście taki wyrobiony na ćwiczeniach, a nie na fastfoodowej diecie). No czasy się zmieniają. Na przykład z Fight Clubu bardziej podoba mi się Edward Norton niż Brad Pitt, ale daję sobie rękę uciąć, że większość kobiet 40+ by się ze mną nie zgodziło.
@aegispolis powiem tak. Ja się z tego śmieję nie dlatego, że narzekam na baby albo jestem mizoginem. Po prostu logika różowych i te fikołki są takie śmieszne, że są najlepszym memem i to dlatego chętniej wchodzę na tagi blackpillowe niż na np jbzd :P
Tu najczęściej nie chodzi o narzekanie tylko aby się pośmiać na stronie ze śmiesznymi obrazkami. Oczywiście narzekania też się dużo zdarza ale w przypadku tego mema? To bardziej
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ksut_Melodi: tej no, ale bądźmy trochę obiektywni. Wrzuć zdjęcie jakiejś ostrej laski na Mirko i będą ci przegrywy pisać, że 3/10 bo coś tam. Czym to się różni od sytuacji z tego mema? Po prostu niektórzy ludzie obojga płci sobie ubzdurali, że jak publicznie wygłaszają dezaprobatę wobec czegoś, co innym się podoba, to inni zaczną na nich patrzeć korzystniej.
@aegispolis wiem. Ja też wiele postów robię jednocześnie z szydery i jednicześnie na poważnie. Z toksyczną ideologią nie da się walczyć w taki sposób, że nie atakujesz. To tak jak na wojnie, ten co tylko broni i unika ataku nawet kiedy moze, przegra, to tylko kwestia czasu. A aktualnie spoleczenstwo w prawie i kulturze przegralo z feminizmem, a przegrywy odczuwaja to najmocniej bo na nich ciazy glowny ciezar. Zreszta zawsze tak bylo
@itsoverforme32445: głównie jak wiedzą że taki na nie nie spojrzy, a potem kanony piękna się zmieniły xD ciekawe dlaczego jak widzę takich na żywo czy w jakiś społecznościówkach to są z takimi lepszymi rakietami, nawet takie miśki przypakowane z kartoflaną mordą potrafią dać zdjęcie z niezłą kobietą i o dziwo zawsze widać sporo młodszą.
wiem. Ja też wiele postów robię jednocześnie z szydery i jednicześnie na poważnie. Z toksyczną ideologią nie da się walczyć w taki sposób, że nie atakujesz.


@Ksut_Melodi: Nawet jeśli stajesz się dokładnie tym samym, z czym niby walczysz? Przecież to powinno posłużyć właśnie do dojścia do logicznego wniosku - są skrajności po obu stronach, nie świadczą one o ogóle i nie warto do nich dołączać.
@aegispolis ja nie popadam w skrajność, to jest różnica. Nie należę do przegrywów uznających, że kobiety powinny być ,,systemowo zapładniane", a jeśli coś takiego na wypoku plusnąłem to dla humoru. Też nie wyzywam wszystkich kobiet tylko p0lki z #!$%@?łym ego itd.
Czy staję się tym samym z czym walczę? Moim zdaniem nie, bo ja ,,walczę" (jesli mozna to tak nazwac), a raczej dążę do równowagi (takiej prawdziwej, a nie źle rozumianego równouprawnienia),