Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ksut_Melodi: @little_muffin:
Jeśli komuś giną piersi po zejściu do wagi jeszcze w normie to nie mam dobrych wieści, bo najprawdopodobniej to był sam tłuszcz i wcale nie musiały wyglądać dobrze.

Tak, zanim ktoś mnie poprawi - w każdej piersi jest tłuszcz, ale różnią się między sobą ilością gruczołu. Jak ktoś ma "duże" piersi "same w sobie" to nawet przy bardzo szczupłej sylwetce nie zginą.

Oczywiście zdjęcie i post tendencyjny, bo
ja wiem, ze ty widujesz dziewczyny tylko w jpg, ale w naturze kobieta powinna miec troche tluszczu na brzuchu,


@little_muffin: ja wiem, ze ty starasz sie racjonalizowac ulanstwo...no juz dobrze oboje wiemy dlaczego, ale ta po prawej wlasnie ma troche tluszczu na brzuchu. to jest mniej wiecej 20% tkanki tluszczowej, czyli zloty srodek. po lewej miala jakies 30% wiec powyzej normy. facet przy 20% otluszczenia juz zaczyna miec sylwetke 'skinny-fat'.
@radkiewiczmariusz co za dzban xd to sie nazywa dyskusja na gownoportalu z obrazkami, pomiary to ja mialem u dietetyka i mam lepsze rzeczy do roboty niz czytanie profili jakis randomow z neta, za to Ty widzę mocno sie musisz nudzic w zyciu, ze siedzisz i przeczesujesz posty obcych typów xD
@onomatopeja_ Typie bo #!$%@?. Siedzisz na jakiś fake koncie próbujesz mnie zdyskredytować nawiązując do mojego wieku (Gdzie bliżej mi do 30 ki niż do 20) bo hurr... Durr... Jestem po 30 Ce to znam się najlepiej. Następnie chwalisz się 18 letnim stażem na siłowni gdzie wazysz 77 kg przy 182 cm xD generalnie w 18 lat zrobiłeś progress jaki ludzie robią w 18 miesięcy albo i jeszcze mniej ale hurr...durr... Ja mam
@radkiewiczmariusz: dobrze pajacu, poświecę ci kilka minut, zajrzałem na Twoj profil, mocne rzucasz słowa jak na kogoś kto wygląda jakby nie ćwiczył wcale

Jestem po 30 Ce to znam się najlepiej.


@radkiewiczmariusz: nigdzie tak nie powiedziałem, aczkolwiek pod moim okiem sporo osób zaczynało przygody z siłownią, uczyłem ich techniki i podstaw, poza siłownią uprawiałem inne sporty, trenowałem piłkę nożną i kickboxing, i przez staż treningowy i to że się tym
@onomatopeja_: " zajrzałem na Twoj profil, mocne rzucasz słowa jak na kogoś kto wygląda jakby nie ćwiczył wcale " - Chłop który nie ćwiczy wcale na tych twoich maszynach o które się pytasz robi lepsze wyniki niż ty. Kto ma się tutaj poczuć obrażony?

"Jestem po 30 Ce to znam się najlepiej." - Typie ciągle próbujesz mnie zdyskredytować mówiąc że jestem dzieciakiem. Co to za argument że będziesz mi w dyskusji