Wpis z mikrobloga

Hej,

Są tu ludzie, którzy tak jak ja lubią sobie posłuchać sesji RPG w ramach podcastu/audiobooka podczas jazdy autem czy codziennej pracy? Jeśli tak i lubicie też klimaty Sci-Fi, to ostatnio nagrywam ze znajomymi naszą interpretację przygody "Flatlined" do Travellera (choć ze sporą dozą houseruli). Wkładam odrobinę napracowania w montaż (na tyle na ile umiejętności pozwalają) więc jest to utrzymane trochę bardziej w formie słuchowiska - wycięte dyskusje mechaniczne, dodana muzyka, efekty dźwiękowe itd. Jeśli ktoś ma ochotę, to może zajrzeć ;)

https://www.youtube.com/playlist?list=PLKg0MWT0C4Uib-m6SmBjtogQKmCLTEcnW

Chętnie też przyjmę uwagi bardziej doświadczonych mistrzów gry, co można poprawić :). Gracze są świeży w erpegach, z kolei ja raczej świeży w mistrzowaniu.

#papierowerpg #rpg #traveller #grybezpradu #gryfabularne
  • 8
@teluch, hmmm, zupelnie o tym nie myślałem, sam zawsze słuchałem na YT, ale fakt, że mam premium więc mogę blokować ekran... Dobry pomysł, dzięki, wrzucę na spotify!
Aczkolwiek korzystam ze ścieżek dźwiękowych z gier video i tym podobnych, a nie na wolnej licencji - YT daje copyright claima i po prostu nie daje na tym zarabiać (co nie jest dla mnie problemem, bo i tak się tym nie zajmuję), nie wiem jak ze spotify i inne platformy, ale obawiam się, że może być kiepsko. Zobaczę.
@piernikwkropki Yup, swego czasu też używałem Vanced. Irytowały mnie wyskakujące reklamy po prostu, a że zrezygnowałem ze Spotify, to mogłem wrzucić pieniążki na coś innego - zwłaszcza że YT daje łącznie i YT Premium i YT Music, co mi w zupełnosci wystarcza, bo nie jestem jakimś słuchaczem neofitą o subtelnym guście.
@arszonto: Z zasady nie sesji nie słucham, ale właśnie z powodu tych wszystkich zbędnych rzeczy. Skoro robisz konkretniejszą moderację to chętnie przetestuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zawołaj proszę jak wrzucisz na Spotify (lub potwierdzisz, że się nie da to pobiorę mp3 ¯\_(ツ)_/¯)