Wpis z mikrobloga

15:48 pociąg do domu - odwołany
16:30 przez megafon informacja że odwołany, ale patrze stoi, pytam sie konduktora co to za pociąg i kiedy odjazd- 16:30 do medyki, gitara mój pociag wsiadam, odjechał spóźniony tylko 5 minut
wyjechaliśmy z drugiego przystanku i ujechaliśmy jakieś 2km, światła gasną, awaryjne hamowanie, stoję w polach. Konduktor z maszynistą biegają dookoła próbując uruchomić ale się nie da.

Przyjeżdża pociąg, ale musi się wrócić bo wcześniej jechał pług i na tory zrzucił śnieg i jak jechał pociąg to sobie coś uszkodził i nie mógł wieźć ludzi, ja dalej siedze w tej jednostce bez prądu i ogrzewania. przypominam że w pociągu są ludzie z dwóch godzin (15:48 i 16:30)
Wyjeżdża pociąg z Rzeszowa z ludźmi który planowo miał jechać o 17:12 !! dosyć dosyć zapełniony,
Podjeżdża do nas w polach, przesiadka a jakże w polu :D
Ludzi tyle że jak są fotele 4 osobowe (dwie osoby na przeciw siebie siedzą) to miedzy tymi osobami stało 4 osoby. pociąg wypchany po same kule że już nawet jedna osoba więcej by nie była wstanie wsiąść
jedziemy
dojeżdżam do domu :D. powinienem być koło 16:20, byłem po 19 :D

#kolej #polregio #cyrk
  • 2
@euklides: był czwartek, po wyjeździe ze stacji mieliśmy problem bo stanęliśmy na nasypie przez brak przejazdu bo na następnej stacji był samobój. Nie możemy się cofnąć bo na stacji jest już inny pociąg, nie można zrobić przesiadki ani wysiąść bo stoimy na nasypach. wyjazd o 18, przyjazd o 01.30. Spoko luz. Rano wyjeżdżam do pracy o 06,30, dotarłem o 10 bo trakcja oblodzona. Odrobiłem te dwie godziny, wyszedłem z pracy, stwierdziłem