Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@korpoRator: co to znaczy problemy ze snem u 18 mc dziecka? Fizjologiczne jest u dziecka w tym wieku, karmionego piersia tym bardziej, że wybudza się ono w nocy. Jakie to problemy z karmieniem? Wiesz ze dziecko może ssać pierś nie dla jedzenia, tylko dla uspokojenia i bezpieczeństwa. W tym wieku sen i ssanie są połączone. To normalne biologicznie.


Natężenie tych potrzeb zależy od indywidualnych cech dziecka i (często) metody karmienia (dzieci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@ciemnienie: Ciemnienie czy uważasz sie za idealną matke? Która wie wszystko najlepiej, uważasz że wiekszosc pediatrów sie nie zna?

W tym chyba tkwi problem twojego zachowania.

Ciekawi mnie jak twoje dziecko kiedyś dostanie po dupie w szkole, co zrobisz, przytulisz, dasz cyca? Czy może nauczysz go samodzielności.
@korpoRator: już rozmawiałem z nią na inne tematy. Wszystko wie najlrpiej, przeczytala setki książek i dzięki temu może zaprogramować idealne dziecko
@ratty: hmmm, ja słyszałem że do ok 4 miesięcy trzeba.
¯\_(ツ)_/¯
No nic, co człowiek to opinia.
Ja nie miałem z tym problemu bo syn i tak będąc w 8 miesiącu budzi się średnio co 2h
@KredaFreda: oczywiście, że nie jestem idealna matka, ale staram się być jak najlepsza dla swojego dziecka i wsł#!$%@? się w jego potrzeby oraz naturalny rytm. Trochę się orientuję w temacie i to nie jest tajemnicą, ze trening snu (do czego korporator sam się przyznał), stoi w opozycji do potrzeb tak małego i wyraźnie niegotowego dziecka. To dziecko przez trzy dni przeżywało duży stres, skoro płakało i wzywało mamę, która nie przychodziła,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KredaFreda: oczywiście, że nie jestem idealna matka, ale staram się być jak najlepsza dla swojego dziecka i wsł#!$%@? się w jego potrzeby oraz naturalny rytm. Trochę się orientuję w temacie i to nie jest tajemnicą, ze trening snu (do czego korporator sam się przyznał), stoi w opozycji do potrzeb tak małego i wyraźnie niegotowego dziecka. To dziecko przez trzy dni przeżywało duży stres, skoro płakało i wzywało mamę, która nie przychodziła,
@korpoRator nie wiem czy wykop to dobre miejsce na wyrażanie swojego zdania przez różowe, ale się odniose do Twojego komentarza ( ͡º ͜ʖ͡º)
ja raczej nie jestem za jakąkolwiek "tresurą" dziecka i uważam, że jak bedzie gotowa to przestanie się budzić.
Nie wszystkie dzieci sa takie same, na jedne metody tresowania działaja, na inne niekoniecznie i tak samo jest z przesypianiem nocy.
Szwagierka ma dwie córki, jedna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@korpoRator nie wiem czy wykop to dobre miejsce na wyrażanie swojego zdania przez różowe, ale się odniose do Twojego komentarza ( ͡º ͜ʖ͡º)

ja raczej nie jestem za jakąkolwiek "tresurą" dziecka i uważam, że jak bedzie gotowa to przestanie się budzić.

Nie wszystkie dzieci sa takie same, na jedne metody tresowania działaja, na inne niekoniecznie i tak samo jest z przesypianiem nocy.

Szwagierka ma dwie córki, jedna