Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No dzień dobry.
Do zrzucenia mam jakieś 20kg, co w chwili obecnej stanowi nadwagę. Pragnę zacząć robić coś w zaciszu domowym - w tym środowisku czuję się najbardziej zdeterminowana #introwertyzm, hehe. Chcę kupić bieżnię (oczywiście muszę rozeznać się w temacie tak, by bieganie było jak najbardziej zgodne ze sztuką i nie stanowiło bezmyślnego zapie*dalania), czy istnieje możliwość, że schudnę przy bieganiu 5x w tygodniu? Planuję trzymać michę i TYLKO biegać.
#dieta #bieganie #silownia #chudnijzwykopem

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639e0beed885543a3ae26a17
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Powtórzę co koledzy. Trzymaj dietę i nie musisz nic robić. Ćwiczenia cardio służą do tego, żebyś zamiast 1800 kcal (strzelam sobie) na redukcji mogła zjeść 2100 np. Oczywiście, jeżeli celem jest i schudnąć i poprawić tężyznę fizyczną i jeszcze lepiej się czuć. To kupuj cokolwiek uważasz że będziesz używać. Bieżnia jest fajna, bo można na niej też CHODZIĆ. Ci idioci tego nie sprawdzają. Walisz netflixa i 2h spaceru codziennie i
czy istnieje możliwość, że schudnę przy bieganiu 5x w tygodniu?


@AnonimoweMirkoWyznania: Możesz schudnąć nawet bez biegania skoro trzymasz michę. Liczy się deficyt kaloryczny a dodatkowa aktywność pogłębia ten deficyt poprzez zwiększenie wydatku energetycznego naszego ciała. Nie ważne czy to bieganie, czy treningi siłowe, czy spacery. Jeżeli masz 20kg nadwagi, to niezła kluseczka z Ciebie więc nie polecam biegać na początku Twojej przygody, bo #!$%@? sobie stawy. Zacznij od spacerów a później
@AnonimoweMirkoWyznania: Serio, wróciłem tutaj jeszcze to napisać. Bo sądząc po wpisie jesteś w tym samym miejscu co ja kiedyś. ZAUFAJ PROCESOWI. Policz sobie swoje zapotrzebowanie, pilnuj tej diety przez 1 miesiąc - wpisuj wszystko w fitatu. Dołóż sobie spacery które serio działają - +- 150.000 kroków to 1 kilogram tłuszczu spalony. Po miesiącu zobaczysz, że to naprawdę działa