Wpis z mikrobloga

@DonRzoncy: ciężko dyskutować z kimś, kto nie ma podstawowej wiedzy z zakresu IT xd

Poza tym wszystko ci napisałem. Może przeczytaj jeszcze raz?

A po sposobie w jaki piszesz, w sumie nie mam ochoty z tobą pisać, bo wydajesz się być skrajnie toksyczny.
@KarolDawid: Gdzie i co napisałeś, weź palcem pokaż bo widocznie jestem ślepy.

Sam nie wiesz o jakie luki chodzi. Powołujesz się na specjalistów nie dając żadnego konkretnego przykładu. Próbujesz zdyskredytować mnie twierdząc że "ciężko dyskutować z kimś, kto nie ma podstawowej wiedzy z zakresu IT", nie znając mnie. Zagoniony w róg wyciągasz kartę "toksyk" i myślisz że sprawa załatwiona. Konkrety? E, ważniejsze są emocje.

Tak się nie prowadzi rozmowy kolego.
Tak się nie prowadzi rozmowy kolego


@DonRzoncy: My nie prowadzimy rozmowy, tylko ty na siłę chcesz się kłócić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na wszystkie twoje pytania udzieliłem odpowiedzi.
Dosłownie na wszystkie. Nie pisz do mnie więcej, chyba że zamierzasz przeprosić.
@DonRzoncy: Kurde, w sumie to zabawne jak ludzie bez minimum wiedzy udają że jednak coś wiedzą i zdanie specjalistów zajmujących się czyms zawodowo maja głęboko gdzieś.

A jak jeszcze ktoś (dla ich dobra) zwróci im uwagę, to go zwyzywaja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niemcy jednak, wierzę że uda ci się jednak znaleźć w internecie informację, jak stare systemy narażają użytkownika na utratę chociażby całego hajsu na koncie
@KarolDawid:

My nie prowadzimy rozmowy, tylko ty na siłę chcesz się kłócić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Chciałem wyciągnąć jakiekolwiek argumenty i konkretne odpowiedzi, ale się nie udało. Z pustego i salomon nie naleje.

Na wszystkie twoje pytania udzieliłem odpowiedzi.


Gdzie? Po raz kolejny cię proszę żebyś wskazał dokładnie. Jakie luki i o jakich niebezpieczeństwach piszesz?
jak stare systemy narażają użytkownika na utratę chociażby całego hajsu na koncie w banku.

Mi to zajęło dosłownie 10 sekund, podczas srania xd


@KarolDawid: Ciężar dowodu spoczywa na twierdzącym. Podstawowa zasada dysputy. Szkoda że ludzie pchają się do IT a nie umieją nawet rozmowy poprowadzić ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ciężar dowodu spoczywa na twierdzącym. Podstawowa zasada dysputy. Szkoda że ludzie pchają się do IT a nie umieją nawet rozmowy poprowadzić ( ͡º ͜ʖ͡º)


@DonRzoncy: dlatego dałem ci szansę, przeproś za swój chamski ton i obrażanie głupimi porównaniami, to ci wyśle nawet link do artykułów o lukach w starych systemach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozumiesz że umiejętność korzystania z google cię przerosła.
ciężko dyskutować z kimś, kto nie ma podstawowej wiedzy z zakresu IT xd


@KarolDawid: Co za dzban. Na cholerę ludzi od laików wyzywasz jak sam rzucasz frazesami z pudelka, z Twoich komentarzy wynika że sam gówno wiesz o IT, to po kiego w dyskusje wchodzisz...
@DonRzoncy: założył nawet wpis Cię oczerniający, akurat mu odpisałem bo sam używam kompa z windows xp do gier ale się zesrał xD. Jedyne zagrożenie jakie mi wypisał to że stracę dom przez hakera ale umiał wyjaśnić jak to zrobi na moim komputerze do gier skoro nie mam żadnego dostępu do internetu na kompie do gier.