Wpis z mikrobloga

@Tymbarkus: No faktycznie, są podatności. Ale win10 i win11 ma ich więcej z tego co tam jest podane. Nadal nie widzę jakiejś wielkiej przewagi nowych systemów, nie przekonałeś mnie. Ale plus, bo jako jedyny się wysiliłeś na poparcie swoich słów x)

@Grzesiek_astronaut2: No najlepszy i tyle.

@patrolss: Trzaby starego zapytać, uj wie w co i kiedy wkładał. Taki typ.

@ojek: Marny prowokator, osrać.

@aarahon:

założył nawet wpis
@Miecz12: Jak chcesz pograć w 4k na full detalach i normalnym klatkarzu to np. takie RDR2. Mafii Definitive na GTX 1080 też nie da się wymaksować. The Long Drive ma spore spadki. Postal 4 też mógłby śmigać sporo lepiej. A to tylko z tych "najnowszych" w które gram, o innych nie wiem.

A w półśrodki nie będę się bawił. 3060 i podobne w sensie. Kiedyś może zmienię system to karta będzie
Nie ma sterowników pod Windowsa 7. Tylko to zadecydowało między 3090ti a 4090.

Niepotrzebne mi najnowsze gry i świecidełka. Widząc w jaką stronę zmierza rynek to możliwe że będzie to mój ostatni upgrade kompa i zacznę ogrywać coraz starsze. Dlatego zależało mi na kompatybilności z W7. Rzadko ściągam gotowe ISO, a jak już w ogóle to je najpierw przeglądam. Poza tym bez podłączonego neta to chińczyk za wiele se nie zobaczy x)
@mesje_labul: Inwestycja. AI szybciej będzie obrazki generować. Poza tym fajnie będzie jedną kartą się dwa razy zaskoczyć. Raz po jej włożeniu i drugi raz po jej wykorzystaniu na maxa x)

No i jak pisałem wyżej- granie we wszystko w 4k na max detalach.