Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O kurde ale to zabolalo to co napisal @Fekalny_okuratnik o tych największych kłamstwach. Co linijke czytalem i docieralo do mnie jak to rodzicie mnie programowali na idealnego robola niewolnika.

- Świat jest sprawiedliwy
- Dobro zawsze wraca
- Dla kobiet liczy się charakter, a nie wygląd
- Kiedy ktoś ci dokucza najlepiej to ignorować
- Ludzie generalni są mili
- Jesteś kowalem własnego losu
- Ciężka praca zawsze popłaca
- Pieniądze szczęścia nie dają
- Pomagaj bezinteresownie, a inni na pewno to docenią (wcale nie wykorzystają)
- Trzeba być miłym, słuchać się starszych i nie pyskować. Nie wolno samodzielnie myśleć.

Co kłamstwo to sobie przypominałem jak mama mówiła "Dobro zawsze wraca" albo jak tato mowil ze "Jesteś kowalem wlasnego losu" albo ze "pieniadze szczescia nie daja". Teraz sobie uswiadomilem jak bardzo komuna wplynela na mozg moich rodzicow i ze wychowali synow na takie piz*y #przegryw

Jeszcze pamietam jedno klamstwo "Lepiej nie ryzykowac bo mozna stracic". No i w taki wlasnie sposob rodzice nigdy nic nie ryzykowali, we mnie nie zainwestowali ani jednej zlotowki, cale zycie pod kloszem.

Teraz mam 35 lat i widzę jak cale moje życie zostało zniszczone przez te kłamstwa. W wieku 25 lat trochę przejrzałem na oczy ze swiat nie jest sprawiedliwy i ze to sa wszystko klamstwa. Ktos kto ma pieniadze ma wladze i swiat nie jest sprawiedliwy. Dopiero w wieku 30 lat zaryzykowalem by zainwestowac w siebie i gielde.
Ale juz było za pozno by to wszystko odkręcać w wieku 25 lat - mentalnosc niewolnika zostala zasiana przez te 25 lat i tak oto powstal bojacy sie swojego cienia przegryw.

a @edgyCaesar97 ktory mowi ze jest "zylion" osob takich jak Oprah Winfrey co sie wyciagneli ze slumsow i zostali milionerami HA. HAHAHAHAHA. Prosze cie podaj przynajmniej jedna.

#pracbaza #blackpill #przegryw #zalesie #takaprawda

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a10957ba11279a731b1db6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 22
  • Odpowiedz
Osobie ślepej od urodzenia albo chorej na zespół Downa też powiesz, że jest kowalem własnego losu?


@Zawiedziony_2137: Tak, bo póki jest niezależny od innych ludzi czy sytuacji losowych to pokieruje swoim życiem po swojemu. Życie jest niesprawiedliwe, ale ostatecznie póki żyjemy jesteśmy za nie odpowiedzialni tylko my
  • Odpowiedz