Wpis z mikrobloga

Mordo, w 2012 na ciecia w Cinema City Krakau trzeba było napisać list motywacyjny i przejść dwu-trzetapową rekrutację, żeby dostać robotę za 5,50 netto/h xD


@Alky: ale za peo to było chociaż, nie to co teraz za przebrzydłego pizzu- zielona wyspa, wzrost gospodarczy, słupeczki #!$%@? w kosmos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Alky: też to pamiętam :D aplikowalem wtedy na 4 roku studiow na projektanta. Odpisalem, ze nie załacze listu bo nie znam kompletnie firmy i taki list mija sie z celem. I tak mnie zatrudnili.
@Alky To prawda, ale wykopki tęsknią za tymi czasami i bardzo by chcieli powrotu rządów Rudego, gdzie większość zarabiała wielkie gówno i nikogo nie było na nic stać.
@Reezu: No i wiadomo, że rypiąc na umowie o gówno za 5,50/h to byłeś krulem rzycia, a nie to co teraz, bo przecież dziś w piekarni to się płaci 1000 milionuw za bochenek ze złota przy ~20zł/h minimalnej, a wtedy to płaciłeś 0 groszy bo "pczedciembiorcy" co to od 20 lat jechali na stracie, mogli oferować klientom lepsze ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nanuno: uważasz, że wszelki postęp w tym kraju to zasługa wyłącznie rządu? Śmieszą mnie tacy ludzie, 7 lat minęło, świat się zdążył dwa razy obrócić do góry nogami. Niesamowity postęp technologiczny w dziedzinie motoryzacji i elektroniki, połowa z niej którą masz w domu pewnie nawet nie jest starsza jak 5 lat. Większość osób ci powie że sie im wygodniej żyje teraz niż 15 lat temu, ale to nie zasługa rządu. Teraz
@Reezu: Czyli rozumiem, że ty prowadzisz PCK/Caritas i po prostu te koszty pokryjesz z własnej kieszeni?
No ew. jesteś sadownikiem/rolnikiem i właśnie od 30 lat dokładasz do tego interesu, bo przecież "nie opłaca się" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To po pierwsze, po drugie, obsługuję firmy świadczące usługi zakwaterowania i wiem ile #!$%@?ł gaz czy prąd w górę. Tylko co z tego, skoro te firmy sobie przeskalowały ceny