Wpis z mikrobloga

@ZnUrtem: o nie, laboranciarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A w sumie o co chodzi? Nawet jeśli z badania wyjdzie, że w środku jest woda, to jedyne co będzie można stwierdzić to to, że w badanej próbce jest woda ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 20
@dzieju41: Ja wiem, że nie oddał tak samo jak wiem, że nie są rozcieńczone z wodą. No chyba, że sam sobie rozcieńczył zanim oddał do laboratorium :). Ludzie mnie nie przestaną zaskakiwać ¯_(ツ)_/¯. Najlepsze jest to, że odebrał przesyłkę, potestował, napisał że wszystko git… i po dwóch dniach się uruchomił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dzieju41: najciekawsze jest to, że babka napisała mi to po tym, jak olx przelał już pieniądze za tę odlewkę, także najwidoczniej jest bardzo honorowa, skoro najpierw poczekała aż zapłacą, a później zgłosiła do CSI
  • Odpowiedz
@ZnUrtem: w mojej głowie pojawil się evil plan (⁠^⁠^⁠)

Powiedz, żeby gość zwrócił ci ten dekant i że też go przepadasz. A jak w środku znajdziesz wodę, to zgłosisz go za próbę oszustwa.
  • Odpowiedz
@ZnUrtem: a to może Ci co najwyżej nasko... w sensie napisać coś głupiego, żeby przypadkiem nie podskoczył mu iloraz inteligencji; mój ulubiony typ kupujących, to ci, którzy nagle mają przebłysk, że niepotrzebnie coś kupili, albo że jednak im się nie podoba xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Asjopek: No odpisałem, żeby uruchomił procedurę zgodnie z prawem (rzucił jakimś artykułem) a ja się będę bronił. Od tej pory cisza. Może konsultuje z prawnikiem ¯_(ツ)_/¯.
  • Odpowiedz