Wpis z mikrobloga

Nigdy tego nie zrozumiem, dlaczego ktoś robi takie burgery. Normalny burger - 200g brioszka, dwa smashe po 80g, cheedar i możesz to złapać w rękę i jeść. Nawet ten drwal w maku jest tak skomponowany, że te składniki mają jakieś proporcje i można to śmiało konsumować. A te wszystkie knajpy u nas? XD Zrobią ci jakąś wieżę żarcia, że chyba trzeba użyć obrzynarki jak turas, który obcina mięso w kebabie i jeszcze wpierdzielą ci 10 wykałaczek, żeby się nie rozleciało. KURŁA, KWIIII CO TY MOSZ 8 LAT, TAKIM NIE ZAPCHASZ KAŁDUNA, MASZ TUTAJ PÓŁ BOCHENKA CHLEBA, KILO MIĘSA I ŻRYJ Czemu nie można zjeść 2 - 3 normalnych burgerów, tylko takie gówno? Czemu u nas celem jedzenia, jest tylko napchanie bebecha do pełna, nie ważne jakie składniki, ma być DUŻO. Jak jest DUŻO, MONSTRUALNIE DUŻO, to danie ma od razu +100 w oczach Polaka.

#bekazpodludzi #gotowanie #gotujzwykopem
kezioezio - Nigdy tego nie zrozumiem, dlaczego ktoś robi takie burgery. Normalny burg...

źródło: comment_1671613517G1pcHtn6UkxUucafxqqG7c.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • 43
@PodniebnyMurzyn: No ale przecież w burgerze chodzi o to, żeby go ugryźć w całości, z wszystkimi warstwami. Jak musisz go kroić nożem, to równie dobrze mogli mu rzucić na talerz 4 kotlety, polać sosem i postawić koszyk chleba obok.

Po drugie, ja nie chce przecież tego delegalizować, zwyczajnie się głośno zastanawiam nad sensem burgera, który nie jest burgerem. Dla mnie, to ludzie mogą wpieprzać nawet własne gówno.
  • Odpowiedz
@kezioezio to taki problem ukroić sobie po kawałku bułki, mięsa i warzyw i zjeść? I będziesz miał wtedy te swoje proporcje xD


@PodniebnyMurzyn: no bo idea z założenia jest taka, że to ma być pewnego rodzaju kanapka, kanapkę spożywa się zwykle dłońmi. Rozumiem pomóc sobie czasem widelcem, ale od początku do końca jest kanapkę sztućcami? Trochę dziwaczne ¯\_(ツ)_/¯

Już nie wspominając o typowych kompleksach p0laka jakoby to tylko u nas się
  • Odpowiedz
@kezioezio wiem, że gesslerowa kiedyś powiedziała, że trzeba wepchać całego do japy xd, ale w każdej burgerowni dają nóż i widelec, po to żeby każdy jadł jak mu się podoba, a nie trzymał jakiegoś wymyślonego wzorca jedzenia burgera
  • Odpowiedz
@kezioezio: Też nigdy mnie nie podniecały burgery typu 100 WARTSTW MIĘSA, SERA I BEKONU
Lubię mięso, lubię ser, lubię bekon, ale tak szczerze to czasami wole wybrać się na jakiegoś fast-foodowego drwala czy innego burgera z sieciówki niż na kraftowego 100-warstwowego burgera dla dużych chłopów, którego bez #!$%@? się nie da zjeść xD

Jak nie mogę złapać burgera i ugryźć to już mi się on nie podoba

Ale żeby nie
  • Odpowiedz
Czemu u nas celem jedzenia, jest tylko napchanie bebecha do pełna, nie ważne jakie składniki, ma być DUŻO.


@kezioezio mówisz, że u nas się mówi że ma być dużo, nieważne składniki, a sam jako alternatywę proponujesz 2-3 burgery, czy 2-3 razy więcej pszennego gówna xD
  • Odpowiedz
Jak juz dojdziesz do ostatniego kotleta to on jest zwyczajnie zimny...


@Dave025: Pochłonięcie burgera z 800g mięsa tak, aby nie zdązył wystygnąć, to nie zadanie dla amatorów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
Czemu u nas celem jedzenia, jest tylko napchanie bebecha do pełna, nie ważne jakie składniki, ma być DUŻO.


@kezioezio mówisz, że u nas się mówi że ma być dużo, nieważne składniki, a sam jako alternatywę proponujesz 2-3 burgery, czy 2-3 razy więcej pszennego gówna xD

@Goronco: No niby tak, ale jak masz danie 90% miesa 10% bułki, to co to za burger? Kupujesz kanapkę i się irytujesz bo jest pieczywo? Jak
  • Odpowiedz
@kezioezio aha - czyli jak ktoś je stosunkowo zdrowo to źle, bo zminimalizował ilość syfu w posiłku? Nie jem pieczywa i nikt w choć 5% świadomy zdrowego odżywiania tego nie je

  • Odpowiedz
  • 1
@niochland: No dokładnie o tym piszę. Też mam wrażenie, że te Makdonaldy i inne sieciówki lepiej komponują te dania, a te kraftowe knajpy lecą w przesadyzm.

_Skończ z obrzydliwym i sztucznym burgerem drwala z sieciówki, spróbuj naszego UBERDRWALA - 1000 warstw boczku, 3 kg ciągnącego się sera camembert, 15 kg soczystej wołowniny!!!!
  • Odpowiedz