Wpis z mikrobloga

#playstation #ps5
Siema, szukam jakieś fajnej gry dla Szwagra na święta, ma ps5 i katuje ciagle w fife ale znajdę coś ciekawego do 100zl? Gatunek raczej dowolny, jak coś ciekawego dostanie to na pewno przetestuje
  • 16
@sdamians: Ja bym kupił nie ryzykował z Death Stranding, bo to wyjątkowo specyficzna gra i nie każdemu przypadnie do gustu, lepiej kupić coś bezpieczniejszego. Może faktycznie z tym Saints Row warto byłoby spróbować.
@sdamians: Ja osobiście Uncharted przeszedłem, ale nigdy nie widziałem zachwytu, była też za darmo w PS Plus.

Dodatkowo Death Stranding masz też w PS Game Pass.

Najnowsza teraz gra, której nie ma w game pass to właśnie ten Saints Row do 100zł.
@sdamians: Najpopularniejsze pozycje od SONY (i starsze zarazem) też raczej są mało bezpiecznym wyborem, bo mógł w nie już kiedyś pykać. Chyba, że masz pewność, że nigdy nie grał i że nie opłaca abonamentu od PS Plus extra w górę, no to taki Uncharted, God Of War 2018, Days Gone, Ghost of Tsushima czy The Last of Us na pewno będzie spoko. Jeżeli pewności nie masz, albo wiesz, że ma abonament
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sdamians: Death Stranding rzeczywiście jest w PS Plus Extra, ale jeżeli docelowy odbiorca go nie ma, to jest sztos gierka. Uncharted tak samo - świetna przygoda, bardzo przyjemny gameplay i sumie dwie gry w jednej, bo Uncharted 4 + Lost Legacy (spore stand alone dlc). Jeszcze ew. Ghost of Tsushima jeżeli nie grał.
@Ketszot: Rozumiem, że Saits Row może się podobać, ale ma na tyle kiepskie opinie, że bym z