Wpis z mikrobloga

XD Właśnie zostało mi zablokowane konto na Twitterze właściwie bez powodu. Odblokowanie jest oczywiście popsute. W ostatnim czasie kilka kont relacjonujących wojnę na Ukrainie zostało zablokowanych w podobny sposób. Nie, żebym coś sugerował, ale te myśli przeróżne same przychodzą mi na myśl xD

Dam znać na hejto co dalej. Może dotrze ta informacja do ludzi obserwujących mnie na twitterze

#aryoconcent #ukraina
Aryo - XD Właśnie zostało mi zablokowane konto na Twitterze właściwie bez powodu. Odb...

źródło: comment_1671619494DG8GTQJkyRxY94bzujC1Qq.jpg

Pobierz
  • 53
jak zwolnili sporo ludzi, to może "zapomnieli" kupić pakietu SMS :) Spróbuj zaraz po równych godzinach lub zaraz po północy może wtedy się odnawia limit dzienny. A Może też właśnie na tym oszczędzają?


@acpiorundc: gdzieś mi mignęło, że jak - w ramach oszczędności - Musk zlecił wyłączenie większości mikrousług, to poleciały te, odpowiedzialne za logowanie i weryfikację kont ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aryo: nie podoba Ci się kremlowska wolność słowa? jak chcesz to możesz wrzucać ruskie fejki i wszystko będzie cacy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A może zawiesił za "reklamowanie" czy tam linkowanie do innych portali?


@owynek: wycofali się z tego w mniej niż 24h, jak i z większości genialnych pomysłów muska
@Aryo: Miałem wiele kont na twiterze i takie coś występowało czasami. Poczekaj prawdopodobnie 24h i wtedy spróbuj ponownie z tym kodem. To jest jakiś error, ale niezwiązany z tym co postujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Account is restricted" - wyświetla się to za każdym razem innym jak Twoje konto potrzebuje weryfikacji sms/email. Zweryfikujesz to im ten komunikat zniknie.
@Aryo: to "bez powodu" mogło być próbą włamania brute-forcem. Sam mówiłeś że boty zaczęły cię łowić wcześniej.
Więc zaczekaj parę godzin może system weryfikacyjny się ogarnie.