Wpis z mikrobloga

XD Właśnie zostało mi zablokowane konto na Twitterze właściwie bez powodu. Odblokowanie jest oczywiście popsute. W ostatnim czasie kilka kont relacjonujących wojnę na Ukrainie zostało zablokowanych w podobny sposób. Nie, żebym coś sugerował, ale te myśli przeróżne same przychodzą mi na myśl xD

Dam znać na hejto co dalej. Może dotrze ta informacja do ludzi obserwujących mnie na twitterze

#aryoconcent #ukraina
Aryo - XD Właśnie zostało mi zablokowane konto na Twitterze właściwie bez powodu. Odb...

źródło: comment_1671619494DG8GTQJkyRxY94bzujC1Qq.jpg

Pobierz
  • 53
@Aryo: a ja mimo wszystko uważam, ze wrzucasz treści poniekąd kierowane ukraińską propagandą. Dziwiłem sie, ze wykop nie zrobił z Tobą podobnie. Jesli chcesz relacjonować, to rob to po rowno z dwóch stron. Dla mnie "ministerstwo rosji potwierdziło zestrzelenie x samolotów" To wciąż jest propaganda
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aryo: też mi się kliknęło, że tak i też mógłbym spaść bo mam avatar z shiba inu ;) a jeszcze żyję. Tzn wiadomo, nie te zasięgi co Twoje, ale sytuacja podobna :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hihi_jery: i dlatego @Aryo wrzucał info o rakiecie w Przewodowie i ulicach Bandery na Ukrainie na przykład? Wiadomo, że jego treści są pro ukraińskie, mysialby być wynaturzonym zjebem, żeby nie były. Rosja morduje cały naród i niszczy całe państwo Ukrainców. A mimo tego Aryo porusza też tematy ukraińskich przewin w sposób rzetelny.
@Aryo: a ty umiesz? rozrozniasz zablokowanie konta "bez powodu" z prosba o weryfikacje? ogarniasz ze na wykopie czy tysiacu innych serwisow masz to samo czy nie ogarniasz?

Nie, żebym coś sugerował, ale te myśli przeróżne same przychodzą mi na myśl xD


no tak nie za bardzo
@Aryo współczuję, miałem Twittera z którego korzystałem do pracy i też dostałem losowego bana, niestety, support nie odpowiada na żadne wiadomości i ban często jest równy temu, że nikt z supportu nawet nie spojrzy na to za co go dostałeś